سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 26 تیر 1399-

رئیس کانون وکلای مرکز انتخاب شد.

دیده بان هشتم : در نخستین جلسه هیات مدیره دوره سی‌ام کانون وکلای مرکز، عیسی امینی با کسب 7 رأی از مجموع 12 رای، رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز شد.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم از کانون وکلای دادگستری مرکز، عیسی امینی، وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است که در دوره های بیست و هفتم و بیست و هشتم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز حضور داشته و همچنین عضو کمیسیون های مختلف کانون در ادوار مختلف بوده است.
در نشست امروز - یکشنبه - هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، صمد زاهدپاشا با 11رأی و جعفر کوشا با 10 رأی نواب رئیس شدند همچنین حسین طالع و سید مهدی حجتی به ترتیب با کسب 11 و 7 رأی به عنوان بازرسان کانون وکلای مرکز انتخاب شدند.
کانون وکلای مرکز، قدیمی ترین، نهاد
کانون وکلای دادگستری، قدیمی ترین سازمان مردم نهاد ایرانی است که به موجب لایحه استقلال کانون وکلا در سال 1331 به عنوان نهادی با شخصیت حقوقی و مستقل به وجود آمده است.
برگزاری آزمون وکالت، صدور پروانه وکالت برای افراد واجد شرایط، اداره امور راجع به وکالت دادگستری و نظارت بر اعمال وکلا، رسیدگی به تخلفات و تعقیب انتظامی وکلا توسط دادسرا و دادگاه انتظامی وکلا، معاضدت قضایی و فراهم آوردن شرایط پیشرفت علمی و عملی وکلا از جمله وظایف کانون های وکلای دادگستری است.
پیش از این امیر حسین آبادی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز بود.
منتشر شده در یکشنبه, 02 ارديبهشت 1397 13:41

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت