سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 15 آذر 1399-

دوره تحول در قوه قضاييه، دوره برخورد قاطع با مفسدان و جنایتکاران و خدمت بی منت به مردم است

سایت حقوقیدیده بان هشتم : به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، غلامحسین اسماعیلی رییس کل دادگستری استان تهران در مراسم تكريم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب تهران اظهار کرد: دوره تحول در قوه قضاییه با انتصاب آیت الله رییسی در قوه قضاییه آغاز شده که تقارن مبارکی با دهه پنجم و گام دوم انقلاب و رهنمودهای مقام معظم رهبری دارد .

وی افزود : دوره تحول در این دوره حساس و حاکمیتی، دوره عزت و کرامت قاضی و دادگاه و دوره صیانت از سلامت دستگاه قضایی و برخورد با مفاسد بدون ملاحظه این و آن، دوره انقلابی گرایی و کار جهادی و دوره دفاع تمام قد از حقوق مردم و جامعه و برخورد قاطع با مفسدان و جنایتکاران و دوره خدمت بی منت به مردم و مردمی بودن قوه قضاييه و دادگستری ها است.

رئيس كل دادگستري استان تهران اضافه کرد: دوره تحول دوره ای است که همه ما باید به تعبیر رییس قوه قضاییه حامی مطمئن و خادم عادل، مردم باشيم.


اسماعیلی گفت: در این دوره و همه ادوار دادگستری استان تهران نه تنها به تعبیر برخی از مقامات ویترین و پیشانی دستگاه قضا و بلکه در واقع قلب تپنده عدلیه در ام القرای عالم اسلام است و دادسرا مهمترین و اثر بخش ترین بخش دادگستری به عنوان دهلیز چپ و راست ورودی و خروجی این مرکز حیات را در اختیار داشته است .

میزان

منتشر شده در شنبه, 14 ارديبهشت 1398 08:59

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت