سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 خرداد 1399-

آیت‌الله رئیسی اهداف سفر به استان مرکزی را تشریح کرد

سایت حقوقیدیده بان هشتم : به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه به منظور بررسى مسائل قضایى و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگسترى و مردم استان مرکزی به این استان سفر کرد.

 

آیت الله رئیسى، رئیس قوه قضاییه پس از ورود به استان مرکزى براى اداى احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهداى اراک حاضر شد.

وی در جریان حضور در گلزار شهدا، به گفت‌وگو و استماع اظهارات مردمی که در آنجا حضور داشتند، پرداخت.

 
 

آیت الله رئیسی در بدو ورود به اراک در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که هدف و برنامه وى براى سفر به استان مرکزى چیست اظهار کرد: این استان، استان کار و تلاش و فعالیت است و یکى از قطب‌هاى مهم صنعتى کشور است و مردان و زنان سختکوشى دارد.

وی افزود: وظیفه ما اولا سر زدن به همکاران عزیزمان در استان مرکزى و همکاران قضایى خودمان است و دوما بررسى مشکلات دستگاه قضایى در استان مرکزى و دیدار با مردم عزیز، خانواده معظم شهدا، نخبگان استان و مطلع شدن از نگاه‌ها و دیدگاه‌هاى بلند آن‌ها است.

 

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: شرکت در شوراى ادارى و اقتصاد مقاومتى استان و سخن گفتن و سخن شنیدن از لسان مدیران پرتلاش و مشکلاتى از جمله مشکلات زیست محیطى و کارگرى و مسائل دیگرى که استان مرکزى با آن مواجه است، نیز از دیگر اهداف این سفر است.

آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: به برکت حضور مردم، وجود نخبگان و خانواده شهدا در این استان گام‌هاى بلندى برداشته شده؛ اما مواجه با مشکلاتى هم هست که ان‌شاءالله با حضور نماینده مقام معظم رهبرى در استان آیت الله درى نجف آبادى، استاندار و مسئولین محلى مسائل استان را مرور کنیم که وظیفه ما هم در پیگیرى مسائل استان بیشتر روشن شود.

 
 
 آیت الله رئیسى رئیس قوه قضاییه به منظور بررسى مسائل قضایى و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگسترى و مردم استان مرکزی وارد فرودگاه اراک شد.

 

محمدرضا شهریاری مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه روز گذشته با اشاره به سفر استانی رییس قوه قضاییه به استان مرکزی، بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان، دیدار با قضات وکارکنان دستگاه قضایی، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم، علما، روحانیون و اساتید دانشگاه‌ها و نخبگان را برنامه‌های این سفر عنوان کرد.

شایان ذکر است حضور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای اداری استان نیز در دستور کار این سفر قرار دارد و در پایان این سفر یک روزه، رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای قضایی استان شرکت کرده و مسائل قضایی استان را مورد بررسی قرار خواهد داد.

میزان

منتشر شده در چهارشنبه, 19 تیر 1398 10:28

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت