سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 20 تیر 1399-

انتشار اولین شماره مجله دیده بان قانون

موسسه حقوقی دیده بان هشتم پس از چهار سال ارائه خدمات رایگان نرم افزار قوانین و اخبار حقوقی و کسب اعتماد و رضایت نسبی مخاطبین خود، در حوزه نشر نيز موفق گرديد تا اولین شماره از مجله حقوقی خود را تحت نام دیده بان قانون منتشر نمايد. همراهان همیشگی و مخاطبین گرامی در صورت عدم دسترسی به مجله و تمایل به اشتراک سالانه و یا خرید اولین شماره به نكات ذيل توجه فرماييد:

١- براى تهيه شماره اول به همراه دو فصلنامه ديگر تا پايان سال ٩٨ لطفاً مبلغ شصت هزار تومان به شماره كارت۶۰۳۷۹۹۷۴۸۸۷۱۱۶۲۴  به نام مدير مسئول نشريه(کیوان محمدیان نعمت سرا) واريز و فيش واريزى را به همراه نام و نام خانوادگى و آدرس و كد پستى به آدرس اينترنتى این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و یا شماره تلگرامی 09214913305 ارسال نمائيد. بديهى است ارسال نشريه به هر نقطه از ايران رايگان خواهد بود. 

٢- در صورت تمايل به خريد شماره اول فصلنامه لطفاً مبلغ بيست هزار تومان به شماره كارت مندرج در بند يك ☝ واريز و فيش واريزى را به همراه نام و نام خانوادگى و آدرس و كد پستى به ايميل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا شماره تلگرامی 09214913305  ارسال نمائيد. بديهى است ارسال نشريه به هر نقطه از ايران رايگان خواهد بود. 

٣- در صورت تمايل به خريد نسخه PDF مجله لطفاً مبلغ ٥٠٠٠ تومان به شماره كارت مندرج در بند يك ☝واريز و تصوير فيش واريزى را به همراه آدرس ايميل خود به آدرس اينترنتى  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا شماره تلگرامی 09214913305  ارسال نماييد

 

                                                    گزیده ای از تصاویر اولین شماره مجله دیده بان قانون:

 


سایت حقوقیسایت حقوقی

سایت حقوقی

 

سایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقی

سایت حقوقی

سایت حقوقی

سایت حقوقی 

منتشر شده در شنبه, 19 مرداد 1398 22:30

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت