سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

چهارشنبه, 14 خرداد 1399-

گزارش یکی از مراجع اطلاعاتی، دلیل ورود قوه‌قضاییه به ماجرای لردگان

سایت حقوقیدیده بان هشتم : رییس‌کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری  گفت: ورود و اقدامات قوه‌قضاییه به ماجرای یکی از روستا‌های شهرستان لردگان، به موجب قانون و متعاقب شکایت جمعی از شهروندان و گزارش یکی از مراجع اطلاعاتی بوده است.
احمدرضا بهرامی در رابطه با ورود قوه‌قضاییه به ادعا‌هایی مبنی بر آلوده شدن برخی از اهالی یکی از روستا‌های شهرستان لردگان به ویروس ایدز اظهار کرد: ورود و اقدامات قوه‌قضاییه در این خصوص به موجب قانون و متعاقب شکایت جمعی از شهروندان و گزارش یکی از مراجع اطلاعاتی بوده است. وی افزود: همچنین متهم پرونده تاکنون اعتراضی به قرار صادره نداشته، ولی تا بررسی دقیق و اخذ نظرات کارشناسی نمی‌توان در مورد موضوع پرونده صراحتا اظهار نظر کرد. بهرامی ادامه داد: در پی شکایت بیش از ۶۰ نفر از اهالی از بهیار خانه بهداشت مبنی بر استفاده از سرنگ آلوده مشترک و ابتلای تعدادی از ساکنین روستا به بیماری HIV در تاریخ 8 مهر ماه و گزارش مراجع اطلاعاتی، پرونده قضایی در این زمینه تشکیل شد.
رییس‌کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این فرد در تاریخ 9 مهر ماه سال‌جاری احضار و تفهیم اتهام و قرار وثیقه صادر شد که نامبرده نه تنها وثیقه را تودیع نکرده بلکه از قاضی رسیدگی‌کننده کتباً در ذیل قرار صادره درخواست می‌کند در بازداشت بماند تا جان وی از تعرضات برخی معترضان در امان باشد.
وی بیان کرد: ورود دستگاه قضایی از چند روز قبل و به دنبال شکایت مردم و تجمع آنها در روستا و جلوی فرمانداری لردگان، پخش کلیپ‌های متعدد و در پی نوشتن طومار مردمی به دادستان شهرستان لردگان بوده است.

حمایت

منتشر شده در شنبه, 13 مهر 1398 09:36

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت