سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

چهارشنبه, 18 تیر 1399-

جنگ امروز کانون وکلا برای بودن یا نبودن است

سایت حقوقیدیده بان هشتم: نایب رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان گفت: زمانی برای استقلال فعالیت می‌کردیم، اما اکنون برای بودن یا نبودن مبارزه می‌کنیم.

فرهاد رستم شیرازی، عصر پنجشنبه در چهل و یکمین آئین تحلیف جمعی از کارآموزان وکلای دادگستری استان اصفهان، اظهار کرد: شما کارآموزان نسبت به سال‌های گذشته در بدترین شرایط ممکن به وکالت نائل می‌شوید.

وی ادامه داد: زمانی برای استقلال فعالیت می‌کردیم، اما اکنون برای بودن یا نبودن مبارزه می‌کنیم. آنچه که می‌تواند جامعه وکالت را به اهداف خود برساند، همبستگی و یک دست شدن وکلا است تا کمک به موجودیت آن ‌کند.

رستم شیرازی افزود: استقلال کانون های وکلا همچون استقلال قوه قضائیه به عنوان دو بال رسیدن به عدالت لازمه رسیدن به این موضوع است. امیدوارم حرکاتی که در جهت حذف یکی از این بال‌ها در حال صورت گرفتن است، توسط مسئولان و نمایندگان مجلس رسیدگی شود.

وی گفت: آن چیزی از وکلای جوان ما بخواهید که در حد آنها باشد. انتظارات بیهوده و غیرمرتبط نداشته باشید. موفقیت را در طول زمان جستجو کنید و در یک بازه زمانی طولانی مدت به دنبال آن باشید.

نائب رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، تصریح کرد: با قسمی که امروز خواهید خورد، شرف خود را وثیقه قرار خواهید داد. امیدوارم بتوانید به قسمی که خوردید، پایبند باشید.

ایسنا

منتشر شده در شنبه, 20 مهر 1398 11:33

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت