سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 14 تیر 1399-

نتایج سومین روز از مسابقات فوتبال وکلای کشور

دیده بان هشتم: سومین روز از مسابقات فوتبال وکلای کشور در شرايطى در روز ١٨ آبان به ميزبانى شيراز برگزار شد كه ابتدا دو تیم فوتبال وکلای فارس (پارس) و مازندران در برابر هم قرار گرفتند و در يك بازى يك طرفه تيم مازندران موفق شد با نتیجه پرگل ۷ بر ۰ به پيروزى دست يابد تا اين تيم مازندران باشد كه به عنوان تیم اول گروه ب به مرحله نيم نهايى صعود کند. در این گروه تیم البرز به عنوان تیم دوم به مرحله بعدى صعود کرد.
در دومین بازی امروز تیم های وکلای فارس(پرشیا) و وکلای مرکز در برابر هم قرار گرفتند. تيم فارس كه كه براى صعود بعنوان تيم اول گروه نياز به برد در این بازی داشت عليرغم ده نفره شدن تيم تهران در بيست دقيقه پايان بازى و بازى مستقيم تيم فارس كه فرصتهايى را هم نصيب اين تيم نمود در نهایت بازى با نتيجه مساوى صفر بر صفر به اتمام رسيد. با اين نتيجه اين تیم وکلای مرکز بود كه به عنوان تیم اول گروه الف و تیم وکلای فارس(پرشیا) نيز به عنوان تیم دوم به مرحله نيم نهايى صعود كردند.
با توجه به نتايج به دست آمده ، در مرحله نیمه نهایی ابتدا دو تیم سوم گروه ها یعنی تیم وکلای بوشهر و وکلای فارس(پارس) برای کسب مقام پنجم به مصاف هم می روند.
در دیگر دیدار ها برای مشخص شدن فینالیست ها تیم اول گروه الف یعنی وکلای مرکز و تیم دوم گروه ب یعنی وکلای البرز در برابر هم قرار خواهند گرفت و از سوی دیگر تیم اول گروه ب (وکلای مازندران) و تیم دوم گروه الف(وکلای فارس پرشیا) در برابر هم قرار خواهند گرفت.
مرحله نيم نهايى مسابقات روز دوشنبه بيستم آبان برگزار خواهد شد.

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

سایت حقوقی

سایت حقوقی

 

منتشر شده در شنبه, 18 آبان 1398 21:47

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت