سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

چهارشنبه, 18 تیر 1399-

نتایج بازی های نیمه نهایی مسابقات فوتبال وکلای کشور

دیده بان هشتم: در چهارمین روز مسابقات فوتبال وکلای کشور و در مرحله نیمه نهایی در ابتدا دو تیم وکلای مرکز و وکلای البرز در برابر هم صف آرایی کردند که در یک بازی حساس و در گيرانه و در حالى كه تيم وكلاى مركز به دليل اخراج يكى از بازيكنان خود بازى را ده نفره ادامه مى داد در نهایت با نتيجه ۲ بر ۲ در وقت هاى قانونى به تساوى دست يافتند. بازى در دو وقت اضافه ادامه يافت ولى گلى براى هيچ يك از تيمها به دست نيامد تا ضربات پنالتى برنده اين بازى را مشخص نمايد. در ضربات پنالتى اين تيم وكلاى مركز بود تا با زدن چهار گل در برابر دو گل وكلاى البرز بعنوان اولين تيم صعود كننده به فينال اين دوره از مسابقات لقب بگيرد.
در دیگر دیدار این مرحله تیم وکلای فارس (پرشیا) و وکلای مازندران در مقابل هم قرار گرفتند که این بازی بعد از تساوی بدون گل و ادامه همين نتيجه در وقت های قانونی به وقت های اضافه كشيده شد تا همانند بازى اول ضربات پنالتی مشخص كننده تيم برنده باشد.در ضربات پنالتى نيز تيم وكلاى مازندران موفق شد تا ميزبان اين دوره از مسابقات و قهرمان دوره قبل را شكست دهد و بعنوان دومين تيم صعود كننده به فينال لقب بگيرد.
با توجه به نتایج به دست آمده فردا و از ساعت ١٣ دو تیم وکلای فارس(پرشیا) و وکلای البرز برای کسب مقام سوم در برابر هم قرار خواهند گرفت و در ساعت ١٥ نيز دو تیم وکلای مرکز و وکلای مازندران براى كسب مقام قهرمانى در برابر هم صف آرايى خواهند كرد.

 

 

 

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

عکسهای بیشتر را میتوانید در بخش صندوق پیام نرم افزار (اپليكيشن) دیده بان هشتم مشاهده کنید.

 

منتشر شده در دوشنبه, 20 آبان 1398 23:07

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت