سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 13 تیر 1399-

روی خط خبر

سایت حقوقیدیده بان هشتم: حاکمیت تفکر بسیجی فتنه اخیر دشمن را خنثی کرد
رییس دیوان عدالت اداری گفت: هدایت‌های مقام معظم رهبری، حاکمیت تفکر بسیجی، هوشیاری و بصیرت مردم فتنه اخیر دشمن در ایجاد اغتشاش و آشوب در کشور را خنثی کرد. حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدکاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور خود در هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه تفکر بسیجی کشور را از فتنه‌های مختلف نجات می‌دهد؛ گفت: در حوادث اخیر و در فتنه‌هایی که آمریکا به روال چهل‌ساله اخیر در ایران اسلامی ایجاد کرد، با لطف و عنایت الهی، هدایت‌های مقام معظم رهبری، حاکمیت تفکر بسیجی، هوشیاری و بصیرت مردم، توطئه‌ها خنثی شد. رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به حوادث اخیر تصریح کرد: اغتشاش‌ها و بلواهای اخیر نشان داد دشمنان چه نقشه‌هایی برای ما دارند و عوامل آن‌ها چگونه در روزهای گذشته در کشور ما عمل کردند و با همین تفکر بسیجی بود که مردم در سراسر کشور به صحنه آمدند و از اغتشاشگران برائت جستند و در شهر تهران هم شاهد بودیم که چگونه مردم وارد عرصه شدند و ایفای تکلیف کردند.بهرامی با اشاره به روحیه و تفکر استکبارستیزی بسیج گفت: همه ما در سال‌های گذشته شاهد بودیم که چگونه یک اندیشه لیبرالی در میان عده‌ای از مدیران شکل گرفت و باعث شد که چشم امیدشان به غرب باشد. همین اندیشه بود که حتی پس از خروج آمریکا از برجام اروپایی‌ها که یازده تعهد را برعهده‌گرفته بودند، حتی یک مورد را هم انجام ندادند و هنوز هم از ایران طلب کارند.


ضرب شست اطلاعاتی - قضایی به شبکه بن سلمان در لندن
در پی رصدهای اطلاعاتی و امنیتی با توجه به ماهیت تروریستی، براندازانه و تجزیه‌طلبانه شبکه سعودی-صهیونیستی ایران اینترنشنال، محدودیت‌های قضایی و حقوقی در مورد اموال عناصر مؤثر و کلیدی این شبکه اعمال‌شده است. به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، در پی اقدامات شبکه سعودی-صهیونیستی ایران اینترنشنال به‌منظور ساماندهی اقدامات تروریستی، براندازانه و تجزیه‌طلبانه و تشویق به تخریب اموال مردم و رصد دقیق این تحرکات از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران محدودیت‌های قانونی علیه عناصر کلیدی این شبکه معاند اعمال‌شده است. بنابراین گزارش؛ شبکه‌های فارسی‌زبان و معاند که وابستگی‌های مالی و اطلاعاتی به کشورهای غربی و برخی از مرتجعین منطقه دارند بر تشویق اشرار و بازوهای رسانه‌ای خود در جریان هرچه‌بدتر کردن اوضاع داخلی ایران سعی داشتند. در همین رابطه شبکه سعودی-صهیونیستی «ایران اینترنشنال» با رصد دقیقی که از سوی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی صورت گرفته است تلاش‌هایی در جهت برهم زدن امنیت کشور، تشویق و تحریک اشرار، ساماندهی اقدامات تروریستی، اقداماتی با ماهیت براندازانه و تجزیه‌طلبانه و حمایت همه‌جانبه از اشرار داشته و بخشی از شبکه‌ای است که اقدامات آن منجر به تخریب اموال مردم شده است. با توجه به موارد فوق‌الذکر و رصد دقیق عناصر کلیدی این شبکه، اقدامات سازماندهی‌شده این شبکه و عناصر آن در اتفاقات روزهای اخیر به‌وضوح قابل‌مشاهده است، بر همین مبنا عناصر کلیدی و مؤثر این شبکه معاند که در خارج از کشور مشارکت مستقیم در تخریب اموال عمومی و شهروندان داشتند با محدودیت‌های قضایی و حقوقی در مورد اموال خود مواجه شده‌اند. همچنین اخبار حکایت از انجام اقدامات بین‌المللی در مورد این شبکه‌دارند که در مورد آن‌ها در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.


محاکمه عامل جنایت خانوادگی خیابان نبردجنوبی
عامل جنایت خانوادگی در خیابان نبرد جنوبی روز گذشته در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفت.

این متهم که مردی ۴۸ ساله است در اقدامی هولناک در شامگاه روز ۲۴ مهرماه سال گذشته  در خیابان نبرد جنوبی تهران، بعد از دادن شیرموز مسموم به دو دختر جوانش و پدر و مادرزن سابقش، آن‌ها را نیمه بیهوش کرد و درحالی‌که همه آن‌ها در خواب بودند، آن‌ها را به قتل رساند.

حمایت

منتشر شده در چهارشنبه, 06 آذر 1398 12:25

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت