سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 13 تیر 1399-

اخبار حقوقی

سایت حقوقیدیده بان هشتم : تشکیل شورای تحول قضایی در استان البرز

 رییس‌کل دادگستری استان البرز از تشکیل شورای تحول قضایی در این استان خبر داد. حسین فاضلی در نشست شورای تحول قضایی استان البرز اظهار کرد: بر اساس طرح تحول قضایی استان البرز هر یک از بخش‌های دادگستری این استان وظایف خود را در هشت محور عملیاتی خواهند کرد که محورهای عملیاتی در نظرگرفته‌شده در این طرح شامل برنامه‌های مرتبط با حوزه اقتصاد، تحول فرهنگی، کاهش ورودی و اطاله دادرسی، تحول در شاخص‌های اداری و ارتقای آنها، تحول سامانه‌ها، تکریم و صیانت، ساماندهی اجرای احکام، ساماندهی پرونده‌های مسن و تعیین سازوکار رسیدگی به پرونده‌های مهم و ملی است.

بازداشت ۶ مسئول در سیرجان 
دادستان شهرستان سیرجان از دستگیری شهردار، رییس شورای شهر و ۴ تن از مدیران شهرداری نجف‌شهر سیرجان خبر داد.

محسن نیک‌ورز از دستگیری شهردار، رییس شورای شهر و ۴ تن از مدیران شهرداری «نجف شهر» سیرجان توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد و اظهار کرد: این افراد به جرم اختلاس، ارتشا، پولشویی، مداخله در معاملات دولتی و ... دستگیر شدند. وی تعداد دستگیرشدگان را ۶ نفر و میزان جرایم مالی را میلیاردی عنوان کرد.

دستگیری 2 کارمند مرکز بهداشت آق‌قلا  
دادستان شهرستان آق‌قلا از دستگیری دو نفر از کارمندان مرکز بهداشت این شهرستان به اتهام اختلاس خبر داد.

حسن نجفی از دستگیری دو نفر از کارمندان مرکز بهداشت شهرستان آق‌قلا به اتهام اختلاس خبر داد.
وی با اشاره به اینکه یکی از این افراد مسئول امور مالی مرکز بهداشت آق‌قلا بود، گفت: این فرد 5 روز آخر هر ماه به بهانه مسایل مالی از مراکز بهداشت می‌خواست از کارتخوان استفاده نکنند و پول را برای واریز به خزانه دولت، نقدی به وی تحویل دهند .این فرد پس از جمع‌آوری پول‌های نقدی، به جای خزانه دولت آن را به حساب خودش واریز می‌کرد  .
به گفته نجفی، بررسی‌های مقدماتی نشان می‌دهد این فرد تاکنون 300 میلیون تومان با این روش به حساب خودش واریز کرده است که پس از برملا شدن ماجرا، 200 میلیون آن را بازگردانده است .
وی ادامه داد: در مورد دوم هم خانمی که مسئول تعرفه در یکی از مراکز بهداشتی این شهرستان بود، مبلغ وجه دریافتی را کمتر از میزانی که از مردم می‌گرفت در سیستم ثبت و مابقی را به حساب خودش منتقل می‌کرد.هر دوی این افراد فعلا بازداشت هستند.

 حمایت

منتشر شده در شنبه, 09 آذر 1398 09:43

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت