سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 18 مرداد 1399-

تخریب شیشه بانک با اسلحه و اسیدپاشی روی خودروهای لوکس

سایت حقوقیدیده بان هشتم : رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت فردی خبر داد که علاوه بر تخریب شیشه تعدادی بانک با اسلحه ساچمه‌زن، روی چند خودروی لوکس نیز اسید پاشیده بود.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ؛ سردار کیوان ظهیری با اعلام خبر بازداشت فردی که اقدام به تخریب شیشه و تابلوی بانکها می‌کرد، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: از چندی قبل، گزارشاتی مبنی بر تخریب شیشه و تابلوی بانکها در محدوده کلانتری 147 گلبرگ به پلیس پیشگیری پایتخت واصل شد که مأموران انتظامی اقدامات خود را برای شناسایی و بازداشت عامل یا عاملان این تخریبها آغاز کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: بررسی‌های اولیه مأموران و فیلمهای دوربینهای مداربسته بانکها نشان داد فردی با اسلحه ساچمه‌ای به سمت تابلو و شیشه بانکها تیراندازی می‌کند و به سرعت از محل متواری می‌شود.

وی با بیان اینکه متهم از خود ردی به جای نمی‌گذاشت، گفت: تلاش مأموران برای شناسایی این متهم آغاز شد و مأموران پس از کار اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه این متهم شدند و وی روز گذشته طی یک عملیات ضربتی بازداشت شد.

این مقام انتظامی افزود: مأموران در مخفیگاه متهم، با یک دستگاه خودروی پراید نقره‌ای‌رنگ دارای باربند و فاقد پلاک انتظامی مواجه شدند که خودرو نیز به همراه متهم به کلانتری 147 گلبرگ دلالت داده شد.

ظهیری خاطرنشان کرد: مأموران با انتقال متهم به کلانتری و بررسی دقیق‌تر، با پرونده دیگری مبنی بر اسیدپاشی روی تعدادی خودروی لوکس در منطقه پاسداران مواجه شدند که حاکی از آن بود که اسیدپاشی‌ها، توسط یک راننده خودروی پراید نقره‌ای رنگ باربنددار و فاقد پلاک انتظامی صورت گرفته است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ متذکر شد: با به دست آمدن این اطلاعات، ظن مأموران مبنی بر اینکه این متهم در اسیدپاشی بر خودروها نیز نقش داشته باشد، قوی‌تر شد که در نهایت متهم با دیدن مدارک و شواهد، چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و علاوه بر تخریب شیشه و تابلوی بانکها با استفاده از سلاح ساچمه‌زن، به اسیدپاشی روی خودروهای لوکس در منطقه پاسداران نیز اعتراف کرد.

به گفته این مقام انتظامی، تحقیقات بیشتر نشان داده که متهم مذکور در جریان اغتشاشات اخیر نیز با استفاده از همین سلاح ساچمه‌‌زنی، اقدام به تخریب شیشه تعدادی بانک کرده است.

وی یادآور شد: این متهم درباره اسیدپاشی روی خودروها در منطقه پاسداران دارای 40 شاکی است و در اعترافات اولیه مدعی شده به دلیل وجود مشکل اعصاب و روان دست به این اقدامات شرورانه زده است.

ظهیری از تحقیقات بیشتر از متهم برای روشن شدن سایر جرایم احتمالی وی خبر داد.

تسنیم

منتشر شده در سه شنبه, 12 آذر 1398 09:43

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت