سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 18 مرداد 1399-

انهدام ۱۸ باند کلان قاچاق مواد مخدر در جنوب استان کرمان و بازداشت 14 سرباند اصلی

سایت حقوقیدیده بان هشتم : دادستان شهرستان جیرفت از انهدام ۱۸ باند کلان قاچاق مواد مخدر و کشف بالغ بر 4 هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر طی چند ماه گذشته در برخی از شهرهای جنوب این استان خبر داد.

حسین سلامی اظهار کرد: با دستورات قضایی صادره و پیگیری‌های اطلاعاتی صورت‌گرفته در اداره‌کل اطلاعات استان کرمان و همچنین اقدامات انجام‌شده در اداره اطلاعات شهرستان جیرفت ۱۴ نفر از سرباندهای اصلی قاچاق مواد مخدر شناسایی و دستگیر شده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه برای ثمربخشی امر مبارزه با مواد مخدر باید به جای اجیرشدگان به سراغ عاملان اصلی عرضه و توزیع مواد مخدر رفت، افزود: برای حذف قاچاق مواد مخدر، ضربه به بنیان‌های مالی و اقتصادی قاچاقچیان در دستور کار قرار دارد و این امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
دادستان شهرستان جیرفت عنوان کرد: در این رابطه بیش از ۱۵ دستگاه انواع خودروی خارجی و داخلی به همراه برخی از اموال منقول و غیرمنقول قاچاقچیان و اشرار توقیف شده است.
سلامی با بیان اینکه افراد دستگیرشده عمدتا غیربومی استان کرمان هستند، گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد قاچاقچیان با استفاده از پهنای جغرافیایی استان کرمان قصد انتقال محموله‌های کلان مواد مخدر را از مرزهای شرقی کشور دارند که مجاهدت نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی مانع از عبور مواد مخدر و توزیع آن در سطح کشور می‌شوند.
وی در خصوص کشف مواد مخدر از یک دستگاه خودروی پراید مشکوک در حوالی دانشگاه آزاد جیرفت طی چند روز گذشته بیان کرد: پس از بازرسی ماموران اداره‌کل اطلاعات از این خودرو، میزان ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و پس از کسب اطلاعات تکمیلی یکصد کیلوگرم مواد مخدر دیگر نیز از محل دپوی مواد مخدر واقع در یک منزل مسکونی کشف شد.
حمایت
منتشر شده در چهارشنبه, 11 دی 1398 09:32

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت