سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 خرداد 1399-

نتایج آزمون وکالت اعلام شد

سایت حقوقیدیده بان هشتم : رئیس کمیسیون کارآموزی مرکز وکلا با بیان اینکه «نتایج آزمون وکالت اعلام شده است» گفت: داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کردند می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز وکلای قوه قضائیه و دانشگاه پیام نور نتایج خود را مشاهده کنند.

به گزارش ایسنا، در حالی که گفته می‌شد نتایج آزمون وکالت منتشر شده است اما سایت پیام نور که مرجع منتشر کننده نتایج این آزمون است با اختلال روبرو است و به عبارتی سایت دانشگاه پیام نور به روی داوطلبان آزمون وکالت بسته مانده است.

رامتین قانع رئیس کمیسیون کارآموزی مرکز وکلای قوه قضائیه در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه «نتایج آزمون وکالت اعلام شده است» گفت: داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کردند می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز وکلای قوه قضائیه و دانشگاه پیام نور نتایج خود را مشاهده کنند.

وی حجم زیاد مراجعه کنندگان به این سایت برای دیدن نتایجشان را دلیل اختلال در سایت پیام نور دانست و تاکید کرد که نتایج بر روی سایت پیام نور بارگذاری شده است.

قانع در ارتباط با تعداد کسانی که به مصاحبه دعوت شده‌اند، اظهار کرد: ما 107 هزار شرکت کننده در آزمون کتبی داشتیم و از این  تعداد، حدود 10 درصد به مصاحبه دعوت شده‌اند اما این تعداد پذیرفته شده قطعی محسوب نمی‌شوند.

وی افزود: ‌پیش بینی ما این است حدود 50 درصد از این تعداد پروانه کارآموزی دریافت کنند.

رئیس کمیسیون کارآموزی در ارتباط با ظرفیت استان‌ها نیز گفت: ظرفیت استان‌ها به نتایج مصاحبه بستگی دارد. ما یک حد نصاب داریم و افراد باید نمره‌ای را در مجموع مراحل آزمون کتبی و شفاهی کسب کنند پس اعلام ظرفیت استان‌ها به نتایج مصاحبه بستگی دارد.

ایسنا

منتشر شده در چهارشنبه, 11 دی 1398 19:37

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت