سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 07 مهر 1399-

رونق نهضت خدمت‌رسانی قضایی تا پایان سال جاری

سایت حقوقیدیده بان هشتم : رییس کل دادگستری خراسان رضوی، از مسئولان قضایی خواست تا خدمت‌رسانی به مردم را تا پایان سال تشدید کنند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی در جلسه دادستان‌ها، رؤسای حوزه‌های قضایی و اعضاء شورای معاونین دادگستری استان با اشاره به نزدیکی به ایام پایان سال 1398 گفت: برخلاف برخی از نگاه‌ها که موجب کم‌رنگ شدن خدمت‌رسانی به مردم در ایام پایان سال می‌شوند؛ به‌عنوان خدمتگزار دستگاه قضایی استان از تمامی مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه‌های قضایی با جدیت می‌خواهیم که خدمت‌رسانی حقوقی و قضایی به شهروندان محترم را به‌ویژه در ایام پایان سال تشدید نمایند.
رییس شورای قضایی خراسان رضوی با اشاره به رصد دقیق اقدامات و عملکرد حوزه‌های قضایی توسط ستاد مدیریت استان گفت: باید با تأکید بر تقویت نقاط قوت، مشکلات موجود و نقاط ضعف احتمالی در خدمت‌رسانی به مردم تا پایان سال جبران و رفع شود.
رییس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به جلسات منظم رصد عملکرد حوزه‌های قضایی گفت: به‌محض وصول بخشنامه ریاست محترم قوه‌قضاییه در خصوص رسیدگی به پرونده معوق؛ با تعریف جدید آن؛ کمیته‌ای با حضور تمامی مدیران و مسئولان بخش‌های مختلف تشکیل و این مدیران موظف به نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه شده‌اند و اکنون به فاصله دو هفته پس از برگزاری جلسه اول؛ نشست مجدد رصد عملکرد حوزه‌های قضایی برگزار و ضمن تقدیر از عملکرد برخی از مدیران، موارد لازم به برخی دیگر از مسئولان تذکر داده شد. غلامعلی صادقی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی کشور، نیازمند تلاشی مضاعف نسبت به نحوه عملکردها در زمان عادی هستیم چراکه در زمان حاضر با توجه به هجمه همه‌جانبه دشمنان؛ کشور در شرایطی است که نیازمند کار جهادی و باروحیه بسیجی در میدان اقدام و عمل است.  رییس شورای قضایی استان خراسان رضوی با اشاره به تغییرات انجام‌شده در حوزه‌های قضایی گفت: بدیهی است این تغییرات باهدف ارتقا عملکرد حوزه‌های قضایی انجام‌شده و از مدیران جدید نیز توقع داریم که با ایجاد روحیه نشاط و شادابی تلاش مجدانه‌ای در ارتقاء عملکرد حوزه‌های قضایی داشته باشند.
رییس کل دادگستری خراسان رضوی افزود: سلامت در کار سازمانی و زندگی فردی باید به‌شدت موردتوجه مسئولان، مدیران و کارکنان مجموعه قضایی استان قرار گیرد. غلامعلی صادقی با اشاره به اجرای دقیق بخشنامه‌های صادره از ناحیه ریاست محترم قوه‌قضاییه گفت: در سایه تعامل و همراهی تمامی بخش‌های سازمانی بحمدالله میزان قابل‌توجهی از پرونده‌های معوقه موضوع بخشنامه اخیر ریاست قوه‌قضاییه در سطح استان مورد رسیدگی قرارگرفته است.
حمایت
منتشر شده در شنبه, 12 بهمن 1398 09:34

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت