سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 13 تیر 1399-

دستگیری 43 هنجارشکن در چهارشنبه آخر سال پایتخت

سایت حقوقیدیده بان هشتم: جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۴۳ نفر از هنجارشکنان که با ایجاد رعب و وحشت آرامش شهروندان را در چهارشنبه آخر سال به مخاطره انداخته بودند خبر داد.

سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص برخورد پلیس با هنجارشکنان در چهارشنبه آخرسال اظهار داشت: با تلاش همکارانم ۴۳ نفر از افرادی که با اقدامات هنجارشکنانه خود موجب ایجاد رعب و وحشت و سلب آرامش از شهروندان شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به مصدومیت ۴۸ نفر از شهروندان اشاره و بیان داشت: متاسفانه علاوه بر مصدومیت 48 نفر، یک جوان ۲۰ ساله افغانی در محدوده کهریزک که در حال تهیه مواد محترقه بود بدنبال انفجار مواد، جان باخت.

وی با تاکید بر این مطلب که خوشبختانه اکثر پایتخت‌نشینان به توصیه ها عمل کرده و در منزل مانده بودند گفت: جمعیت افراد حاضر در که شب گذشته  در خیابان‌ها و معابر اقدام به آتش بازی کردند  یک چهارم سال گذشته بوده و خوشبختانه تعداد زیادی از افراد در منزل ماندند .

سردار هداوند در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص سلامت ماموران در ماموریت چهارشنبه سوری و اینکه آیا از مأموران پلیس کسی مصدوم شد یا خیر؛ خاطرنشان کرد: دو نفر از ماموران پلیس در شب گذشته دچار مصدومیت جزئی شده که به بیمارستان منتقل شدند؛ هم اکنون حال آنها خوب گزارش شده است. 

فارس

منتشر شده در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 14:58

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت