سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 07 مهر 1399-

قتل نگهبان پارک توسط جوانی که روی چمن راه می‌رفت

سایت حقوقیدیده بان هشتم : پلیس تهران از دستگیری عامل قتل نگهبان پارک لولاگر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، ساعت 20:00 شنبه بیستم اردیبهشت نگهبان پارک لولاگر به سمت مرد جوانی که روی چمن‌های پارک در حال راه رفتن بود رفت و از او خواست تا از فضای سبز بیرون بیاید اما این جوان به رفتارهای مرد نگهبان واکنش تندی نشان داد.

 مرد جوان که به تذکرات نگهبان پارک بی‌اعتنا بود به سمت نگهبان رفت و با وی درگیر شد و در همان ابتدا مرد نگهبان را به سمت عقب هل داد که نگهبان پارک روی زمین افتاد و سرش با جدول کنار فضای سبز برخورد کرد. مرد جوان با دیدن خونریزی از سر نگهبان پارک پا به فرار گذاشت.

مردم نیز از طریق اورژانس، نگهبان پارک را به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل کردند؛ تلاش پزشکان برای نجات جان نگهبان پارک ادامه داشت تا اینکه بعد از 3 روز نگهبان مذکور به خاطر خونریزی در ناحیه سر دچار مرگ مغزی شد.

با فوت نگهبان، خانواده وی با حضور در کلانتری 148 انقلاب نسبت به قتل پدرشان از سوی مرد جوان اعلام شکایت کردند.

سرهنگ حسن نورآبادی با اعلام خبر فوق گفت: تحقیقات برای دستگیری مرد جوان ادامه داشت تا اینکه شامگاه چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت دختر مرد نگهبان با مراجعه به کلانتری از حضور عامل قتل پدرش در همان پارک لولاگر خبر داد و تیمی از مأموران برای دستگیری قاتل نگهبان پارک وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در پارک لولاگر مرد جوان را دستگیر کردند و در حالی که افراد حاضر در پارک شهادت می دادند که این مرد عامل مرگ نگهبان پارک است، وی خودش را به دیوانگی زده بود.

سرهنگ نورآبادی ادامه داد: با توجه به اینکه عامل این درگیری خود را به دیوانگی زده است متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور مقام قضایی در اختیار مأموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

فارس

منتشر شده در شنبه, 27 ارديبهشت 1399 10:33

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت