سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 15 آذر 1399-

شلیک پلیس «سارق قمه به دست» را زمین‌گیر کرد

سایت حقوقیدیده بان هشتم :پلیس پایتخت از دستگیری سارق قمه به دست خودرو در محله ستارخان، تهران خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم، شامگاه سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت مأموران گشت کلانتری در خیابان ستارخان به خودروی پراید سفید رنگی که در حال پرسه‌زنی در این خیابان بود مشکوک شده و شماره پلاک خودرو را استعلام کرده و متوجه شدند که خودروی پراید 2 شب قبل به سرقت رفته است.

مأموران با آگاهی از سرقتی بودن خودرو به نزدیک پراید مذکور رفته و دستور ایست را برای راننده و سرنشین آن صادر کردند که راننده به محض مشاهده مأموران به سرعت پا به فرار گذاشت و تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد.

ماموران پس از 15 دقیقه تعقیب خودروی سارقان با رعایت قانون به‌کارگیری سلاحریال اقدام به شلیک تیرهوایی کرده و در ادامه لاستیک خودرو هدف گلوله قرار گرفت و خودروی دزدان متوقف شد.

سرنشین کنار راننده در زمان توقف خودرو به سرعت پیاده و پا به فرار گذاشت؛ مامور گشت کلانتری وقتی برای دستگیری راننده که جوان قوی هیکلی بود وارد عمل شد در برابر حمله این سارق قمه به دست قرار گرفت.

مامورگشت پلیس ابتدا با شلیک تیرهوایی خواستار تسلیم متهم شد اما این سارق با قمه به سمت مأموران حمله کرد که در این صحنه یکی از پاهای سارق قوی هیکل هدف گلوله قرار گرفت ولی این دزد خشن قصد تسلیم شدن نداشت و با پای زخمی به حمله کردن به سمت مأموران ادامه داد که پای دیگرش نیز هدف گلوله قرار گرفت.

سرهنگ سعیدی لشینی با تأیید خبر فوق خاطرنشان کرد: متهم پس از زمین‌گیر شدن به بیمارستان منتقل و در بررسی سوابق وی مشخص شد از سارقان سابقه‌دار در غرب تهران است که پس از آزادی دوباره دست به سرقت زده است که پرونده در این زمینه تشکیل و متهم پس از درمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی می‌شود.

فارس

منتشر شده در یکشنبه, 28 ارديبهشت 1399 10:41

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت