سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 16 تیر 1399-

قراردادهای فوتبالیست‌ها زیر ذره‌بین سازمان بازرسی

سایت حقوقیدیده بان هشتم : مدیرکل بازرسی ورزش سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به ارائه پاداش‌های زیاد به برخی فوتبالیست‌ها گفت: یک بازیکن برای هر گل یک میلیون و هر پاس نیم میلیون دریافت می‌کند.

 

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم، مسعود طاهری‌جعفری مدیرکل بازرسی ورزش سازمان بازرسی کل کشور در نشست خبری رئیس سازمان بازرسی کشور در مورد پرونده بازرسی از قراردادهای مربوط به فوتبال، اظهار داشت: در مورد عقد قرارداد و انتخاب برخی سرمربی‌ها ابهاماتی در حوزه ورزش کشور مطرح است.

وی افزود: در مورد یکی از مربیان مطرح کشور عقد قرارداد به درستی انجام نگرفته و باید در کمیته فنی این مساله مطرح و پس از تصویب عقد قرارداد انجام می‌گرفت.

 مدیرکل بازرسی ورزش سازمان بازرسی کل کشور بیان داشت:‌یک مربی که تا سال 2012 متاسفانه هیچ سابقه سرمربیگری مهمی نداشته به کار گرفته شده و الان مشکلاتی ایجاد شده است و فدراسیونی که بدهی دارد پرداخت مالیات این قرارداد را بر عهده گرفته ولی اقدامی انجام نداده است.

طاهری‌جعفر گفت:‌متاسفانه در حوزه قراردادهای فوتبال مشکلاتی وجود دارد و در یکی از تیم‌های مطرح بازیکنی به کار گرفته و جذب شده که رقم‌های بالایی دریافت می‌کنند. به طور مثال به ازای هر گل اعلام کرده یک میلیون و به ازای هر پاس نیم میلیون دریافت می‌کند که باید بررسی‌های لازم در این راستا انجام گیرد.

وی در مورد وضعیت کفاشیان و اقدامات سازمان بازرسی در مورد پرونده آن، گفت: محرومیت این فرد به یک سال کاهش یافته که خرداد این یکسال به اتمام رسی

فارس

منتشر شده در شنبه, 07 تیر 1399 11:35

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت