سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 20 مرداد 1399-

جزئیات تعقیب و گریز و شلیک گلوله در خط ویژه آزادی

سایت حقوقیدیده بان هشتم : پلیس تهران جزئیات تعقیب و گریز و شلیک در محدوده میدان فتح و خط ویژه آزادی را تشریح کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران از عملیات تعقیب و گریز و دستگیری راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سمند خبر داد.
 
سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی در تشریح این خبر گفت: ساعت 17:30 دقیقه سی و یکم تیر اکیپی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی و انجام ماموریت در محدوده اتوبان آزادگان به راننده و یک سرنشین یک دستگاه خودروی سمند که قسمت سریال پلاک خودرو را با یک تکه آهن پوشانده بودند، مظنون شدند.

وی افزود : پس ازهماهنگی لازم با مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی کارآگاهان از طریق بلندگو به راننده خودروی سمند دستور توقف داده که وی بلافاصله پس از شنیدن دستور پلیس با افزایش سرعت فرار و با لایی کشی در بین خودروهای عبوری باعث رعب و وحشت شهروندان شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: مجددا به راننده سمند دستور توقف داده شد که وی بدون توجه به فرمان پلیس وارد میدان فتح و خط ویژه آزادی شده که افسر اکیپ با توجه به سرعت بالا و حرکات مخاطره آمیز راننده برای جلوگیری از خسارت های احتمالی چند تیر هوایی شلیک کرد  و در ادامه هم با توجه به ادامه فرار متهمان به لاستیک عقب خودرو شلیک کرد.

کارآگاه گزافی گفت : با اصابت گلوله به لاستیک ها ، خودرو پس از طی مسافتی متوقف و راننده به نام اکبر و سرنشین به نام مرتضی دستگیر شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: پس از بررسی خودرو و مشخص شدن پلاک اصلی خودرو ، متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری 108 نواب شدند. 

 

فارس

منتشر شده در دوشنبه, 06 مرداد 1399 14:53

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت