سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 28 شهریور 1399-

ملاک اجرای حکم پرونده سکه ثامن آخرین موجودی اشاره شده مالباختگان در سایت است

سایت حقوقیدیده بان هشتم: وکیل مالباختگان پرونده سکه ثامن گفت: بر اساس نظر رئیس دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی، ملاک اجرای حکم پرونده سکه ثامن آخرین موجودی درج شده مالباختگان در سایت است.

 

رسول کوهپایه‌زاده وکیل مالباختگان پرونده سکه ثامن در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، گفت: امروز مراجعه‌ای به دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی و شخص آقای قاضی مسعودی‌مقام داشتم و با وی درباره اجرای حکم پرونده سکه ثامن گفت‌وگو کردم.

وی افزود: پس از آنکه حکم از سوی شعبه تجدیدنظر با تغییری جزئی در میزان جزای نقدی متهم پرونده به تأیید رسید، از سوی متهم و شعبه اجرای احکام تفاسیر مختلفی در خصوص نحوه اجرای حکم وجود داشت.

وکیل مالباختگان پرونده سکه ثامن افزود: متهم مدعی بود که رد مال باید بر اساس واریزی مالباختگان انجام گیرد در حالی که در گفت‌وگویی که با قاضی مسعودی‌مقام داشتم، نظر ایشان هم این بود که در حکم صادر شده و تأیید شده از سوی شعبه ۶۸ دادگاه تجدید نظر ملاک اجرای حکم آخرین موجودی ثبت شده از مالباختگان در سایت سکه ثامن است.

کوهپایه‌زاده گفت:‌ به این ترتیب فصل‌الخطاب برای اجرای حکم میزان آخرین موجودی ثبت شده مالباختگان در سایت خواهد بود که البته امیدواریم هر چه زودتر حکم اجرا شود.

پیش از این تعدادی از مالباختگان سکه ثامن با مراجعه به خبرگزاری فارس عنوان کرده بودند که واحد اجرای احکام دادسرای جرایم رایانه‌ای برای اجرای حکم میزان واریزی مالباختگان را مدنظر قرار داده است در حالی که در متن حکم میزان آخرین موجودی ثبت شده از مالباختگان در سایت سکه ثامن مورد تأکید قرار گرفته است.

فارس

منتشر شده در دوشنبه, 13 مرداد 1399 09:41

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت