سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 28 شهریور 1399-

در راستای حرکت به سمت قوه قضائیه هوشمند برگزاری دادگاه آنلاین با خواهان پرونده‌ای مقیم لس آنجلس و کالیفرنیا

سایت حقوقیدیده بان هشتم : در راستای تاکیدات رییس قوه قضائیه در مورد ضرورت هوشمندسازی قوه قضائیه در همه ابعاد و حرکت به سمت دستگاه قضایی هوشمند، دادگاه آنلاین از طریق فضای اسکای روم قوه قضاییه با دونفر از خواهان‌ پرونده حقوقی در جریان رسیدگی، که مقیم شهر‌های لس آنجلس و کالیفرنیای آمریکا بودند برگزار شد.

مدیر روابط عمومی دادگستری استان خراسان جنوبی گفت: این چهارمین دادگاه آنلاینی است که در راستای قوه قضاییه هوشمند در استان خراسان جنوبی با خارج از کشور برگزار گردید.

علیرضا رستگاری افزود: در ادامه رسیدگی به این پرونده، مصاحبه آنلاینی که با دوتن از خواهان آن در کشور آمریکا مقیم بودند صورت گرفت، رضایتمندی کامل خود را از برگزاری این دادگاه اعلام نمودند و بیان داشتند که این شیوه دادگاه در نوع خودش بی نظیر است و موجب تسهیل در امر رسیدگی‌های قضایی از جمله حذف هزینه‌های ایاب و ذهاب، صرفه جویی در وقت و زمان و همچنینن فضایی بدون استرس حضور اشخاص در محاکم قضایی را رقم می‌زند.

مدیر روابط عمومی و دادگستری استان خراسان جنوبی گفت: قبل از این دادگاه، سه دادگاه آنلاین دیگر بر روی آب‌های آزاد بین المللی، کشور‌های پرتغال و کره جنوبی انجام و پرونده‌های این سه دادگاه مختومه شده، اما روند رسیدگی به این پرونده که احتمالا ادامه آن هم آنلاین خواهد بود ادامه دارد.

میزان

منتشر شده در دوشنبه, 13 مرداد 1399 10:25

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت