سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 28 شهریور 1399-

صدر حکم غیابی برای کشیش تبشیری/ فرار روبه جلوی مسیحیان صهیونیست

سایت حقوقیدیده بان هشتم : در حالی که رسانه های معاند صدور حکم ده سال حبس برای یک کشیش تبشیری و زندانی شدن وی را در زمان شیوع کرونا ظالمانه قلمداد می کنند مشخص شد این فرد پیش از رسیدگی به پرونده اش از ایران گریخته و به سوییس رفته است.

 

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم جریان مسیحیت صهیونیستی که با هدف مسیحی‌سازی جوامع –به‌ویژه مسلمان- در سالهای اخیر فعال شده است در همه این سالها کوشیده تا نوعی بدبینی را در میان جوامع مسلمان ایجاد کند.

این جریان صهیونیستی در سال‌های گذشته با برجسته ساختن برخی افراد، ‌کوشیده از طریق آن‌ها هجمه‌ و سیاه‌نمایی‌ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به راه بیاندازد و نظام جمهوری اسلامی را در مقابل مسیحیت قرار دهد.

یکی از مهره های این بازی خطرناک فردی به نام «ویکتور بت‌تمرز»، کشیش کلیسای «پنطیکاستی» (از فرقه های تبشیری) در تهران بود که این کلیسا به سبب اقدامات غیرقانونی در اسفندماه 1388 تعطیل شد.

پس از تعطیلی این کلیسا، کشیش بت‌تمرز و همسرش برخلاف قانون اساسی جمهوری اسلامی و غیرقانونی بودن اقدامات تبشیری به فعالیت تبشیری برای جلب توجه مسلمانان و تغییر دین و مسیحی شدن و اقدام علیه امنیت ملی با تشکیل و اداره کلیساهای خانگی پرداختند.

بت تمرز از جمله مهره‌های تبشیری است که نهادهای به اصطلاح حقوق بشری اعلام جرم علیه وی را مصداق نقض حقوق اقلیت‌های دینی در کشور می‌دانند و این در حالی است که فعالیت‌های دختر این فرد به نام دابرینا بت تمرز در این خصوص بسیار گسترده است.

این در حالی است که دابرینا بت تمرز سال گذشته حتی با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دیدار و از وی خواست تا مسئله پیش روی خانواده خود و سایر مسیحیان را پیگیری کند.

پس از بررسی های انجام گرفته بر روی پرونده قضایی این کشیش تبشیری روز گذشته با رأی نهایی دادگاه انقلاب ویکتور بت تمرز به 10 سال حبس محکوم شد.

بلافاصله پس از صدور این حکم رسانه‌های تبشیری و معاند نظام با فرافکنی زندانی شدن این کشیش را آن هم در ایام شیوع کرونا با توجه به سن بالای وی ظالمانه توصیف کردند.

رسانه های معاند این بار هم همچون گذشته سراسیمه عمل کرده و گافی بزرگی دادند زیرا اخبار به دست آمده حاکی از آن است که ویکتور بت تمرز در ایران نیست و پیش از صادر شدن رأی از ایران بصورت غیرقانونی گریخته و در حال حاضر در سوئیس به سر می‌برد و این موضوع را عکس‌های خانوادگی وی اثبات می‌کند.

برخلاف ادعاهای رسانه های بیگانه کشیشی که سالها از وی به عنوان عاملی برای هجمه‌سازی استفاده می‌شد نه تنها زندانی نشده بلکه با وجود ارتکاب جرم و ایجاد کلیساخانگی و تبلیغ مسیحیت برخلاف قانون اکنون در اروپا زندگی می‌کند.

فارس

منتشر شده در سه شنبه, 28 مرداد 1399 09:35

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت