سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 28 شهریور 1399-

تعیین وقت رسیدگی به پرونده طراحان سایت سکه ثامن

سایت حقوقیدیده بان هشتم : وکیل مدافع مالباختگان پرونده سکه ثامن از تعیین وقت رسیدگی به اتهامات متهمان ردیف سوم و چهارم پرونده، در شعبه ۱۰۶۴ دادگاه کیفری دو تهران در ۲۴ ابان ماه سال جاری خبر داد.

رسول کوهپایه زاده در گفت‌وگو با ایسنا در باره آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن گفت:  در مرحله دادسرا نسبت به دو متهم که از طراحان سایت سکه ثامن بوده‌اند، قرار منع تعقیب صادر شده بود که به وکالت از موکلین و شکات پرونده نسبت به قرار منع تعقیب اعتراض کردم و اعتراض پذیرفته و قرار منع تعقیب نقض و  دستور جلب به دادرسی صادر شد.

وی افزود: نهایتا پرونده سکه ثامن در خصوص متهمان ردیف سوم و چهارم پرونده که از طراحان سایت سکه ثامن هستند آماده بر گزاری جلسه رسیدگی در  ۲۴ ابان ماه سال جاری است.

کوهپایه زاده گفت: با توجه به اینکه شکات پرونده نزدیک به ۳ هزار نفرند دادگاه تاکید کرده جهت لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در وضعیت کنونی بیماری کرونا نیازی به حضور شکات نیست و حضور وکیل شکات در جلسه کفایت می کند.

۱۳ خردادماه سال جاری کوهپایه زاده از تایید رای بدوی پرونده سکه ثامن خبر داد و گفت: متهم اصلی در دادگاه بدوی به ۱۵ سال حبس و دو سال تبعید بعد از اتمام مدت حبس و دو سال ممنوعیت از اشتغال به مشاغل مرتبط با فعالیت در زمینه های ارز و طلا و سکه و فعالیت‌های آنلاین کسب و کار در فضای مجازی محکوم شده بود که دادگاه تجدیدنظر هم این رای را تایید کرد.

ایسنا

منتشر شده در چهارشنبه, 12 شهریور 1399 11:38

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت