سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 08 مهر 1399-

وصال مادر و دختری بعد از ۲۲ سال با تلاش پلیس

سایت حقوقیدیده بان هشتم : پلیس تهران از پیدا شدن مادر فقدانی بعد از ۲۲ سال و رسیدن مادر و دختری به هم خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از پیدایش مادر فقدانی بعد از 22 سال و وصال مادر و دختری خبر داد. 
 
سرهنگ کارآگاه " مرتضی نثاری" در تشریح این خبر گفت: یازدهم شهریورماه سال جاری خانم 24 ساله با مراجعه به دادسرای امورجنایی تهران طی دادخواستی از فقدان 22 ساله مادرش بنام سمیرا اعلام شکایت کرد. 

پرونده با موضوع فقدان افراد تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور معاون ارجاع دادسرای ناحیه 27 تهران در اختیار کارآگاهان اداره چهارم "پیگیری فقدان افراد " قرار گرفت.

شاکی با حضور در اداره چهارم به کارآگاهان گفت: وقتی دو ساله بودم مادرم از پدرم جدا شد و من نزد پدرم زندگی کردم و دیگر هیچ وقت مادرم را ندیده ام و اطلاعی از او ندارم. 

کارآگاهان پس از شنیدن اظهارت شاکی با انجام تحقیقات میدانی و پلیسی موفق شدند هویت کامل فقدانی را شناسایی کنند.

کارآگاهان در شاخه دیگری از تحقیقات خود محل سکونت فقدانی را در حوالی غرب تهران شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضائی وی در هجدهم شهریورماه به اداره چهارم دعوت شد و طی مواجهه حضوری شاکی پس از 22 سال بی خبری مادراش، وی را ملاقات و به آغوش کشید. 

سرهنگ کارآگاه " مرتضی نثاری" معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ،با اعلام این خبر گفت: با توجه به اقدامات ویژه کارآگاهان اداره چهارم که منجر به وصال مادر و فرزند بعداز 22 سال شد پرونده برای سیرمراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

فارس

منتشر شده در شنبه, 22 شهریور 1399 09:59

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت