سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 06 آبان 1399-

افتتاح دادسرای انتظامی وکلا و کارشناسان در استان تهران

سایت حقوقیدیده بان هشتم : دادسرای انتظامی مرکز وکلا و کارشناسان رسمی استان تهران با حضور دادستان انتظامی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه‎قضاییه افتتاح شد.
 دادسرای انتظامی مرکز وکلا و کارشناسان رسمی استان تهران روز گذشته با حضور کمال رئوف، دادستان انتظامی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه‎قضاییه افتتاح شد.
رئوف در این مراسم گفت: در حال حاضر در ۲۵ استان کشور دادسرای انتظامی داریم که این تحول مدیون تلاش‌های ریاست مرکز است. وی عنوان کرد: با موافقت و صدور احکام دادیاری توسط ریاست مرکز سعی می‌کنیم تا پایان مهر دادسرای انتظامی سایر استان‌ها را نیز راه‌اندازی کنیم. انتظامی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه‎قضاییه با اشاره به آمار کاهشی تخلفات انتظامی گفت: هدف ما کاهش ورودی پرونده‌ها از طریق تولید مواد آموزشی و رسانه‌ای جهت آگاه‌سازی وکلا و کارشناسان رسمی است؛ لذا کاهش عددی پرونده‌ها مدنظر ما نیست. وی در ادامه گفت: در گذشته ارتباط بین دادیاران و معاونان اظهارنظر به‌صورت فیزیکی بود که متحمل هزینه‌های پستی و اطاله دادرسی می‌شد؛ اما در حال حاضر این ارتباط به‌صورت سیستمی صورت می‌پذیرد. البته هدف غایی ما در این حوزه الکترونیکی کردن نظام دادرسی انتظامی است که این پروژه را نیز دنبال می‌کنیم که در حال حاضر در مرحله پژوهشی خود است.
رئوف از تمامی کسانی که در راه‌اندازی دادسرا‌های انتظامی سراسر کشور کمک شایانی داشتند تقدیر به عمل آورد.

حمایت

منتشر شده در دوشنبه, 07 مهر 1399 10:05

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت