سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 06 آبان 1399-

سامانه «ثنا» به عنوان پل ارتباطی نهاد‌های مردمی و قوه قضائیه تعیین شد

13980312000394 Test PhotoNدیده بان هشتم : قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: سامانه «ثنا» به عنوان پل ارتباطی نهاد‌های مردمی با قوه قضائیه تعیین شده است که به زودی قابل بهره‌برداری خواهد بود.

رضا مسعودی‌فر قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در نشست با دستگاه‌های عضو کارگروه ملی نحوه مشارکت و تعامل نهاد‌های مردمی با قوه قضائیه بر تسریع تدوین راهنمای اجرایی دستورالعمل نحوه مشارکت نهاد‌های مردمی با قوه قضائیه تأکید کرد.

وی گفت: پیرو تأکید ریاست قوه قضائیه بر اجرایی شدن دستورالعمل نحوه مشارکت نهاد‌های مردمی با قوه قضائیه، سامانه ثنا به عنوان پل ارتباطی نهاد‌های مردمی با قوه قضائیه تعیین شده است که به زودی قابل بهره برداری خواهد بود.

وی افزود: موانع همکاری مشترک با نهاد‌های مردمی تجمیع شده است و به دنبال رفع آنها هستیم. همچنین بررسی و تأیید صلاحیت نهاد‌های مردمی شناسایی شده از حیث موضوع محوری که به منظور همکاری اعلام آمادگی کرده‌اند در حال انجام است.

بررسی ظرفیت‌های مورد استفاده از سازمان‌های مردم نهاد، شناسایی ظرفیت‌های جدید و قابل توسعه، تبیین اقدامات انجام شده به منظور راه اندازی دبیرخانه کارگروه ملی، تبیین اقدامات انجام شده در خصوص سامانه جامع ارتباط دو سویه نهاد‌های مردمی و قوه قضائیه و بیان موانع و ارائه پیشنهاد‌های اعضای کارگروه ملی با هدف اجرایی شدن مواد مرتبط در دستورالعمل با حوزه تخصصی فعالیت توسط نهاد‌های مردمی از جمله محور‌هایی بود که در این نسشت مطرح شد. این نشست با حضور دستگاه‌های عضور کارگروه ملی نحوه مشارکت و تعامل نهاد‌های مردمی برگزار شد.

فارس

منتشر شده در دوشنبه, 14 مهر 1399 23:07

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت