سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 08 آذر 1399-

۶۵ درصد از مجرمان تهران بومی نیستند

1398122409284485719907444دیده بان هشتم : استاندار تهران گفت: با توجه به آمار و ارقام، در استانهای کشور، به طور میانگین ۸۰ درصد از مجرمان، بومی همان استان هستند اما در کلان‌شهر تهران، ۶۵ درصد از مجرمان، از افرادی هستند که از سایر استانها به این کلان‌شهر آمده و مرتکب جرم می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ؛ انوشیروان محسنی بندپی صبح امروز در مراسم صبحگاه نیروهای انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن تبریک هفته نیروی اظهار کرد: با بهره‌گیری از تمام ظرفیتهای نیروی انتظامی تهران بزرگ، در این شهر که پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، نظم و آرامش برای شهروندان به ارمغان آمده است.

استاندار تهران افزود: نیروی انتظامی با بهره‌گیری از تجربه بیش از چهل دهه از گذشت پیروزی انقلاب اسلامی، در توسعه خود شرایطی را فراهم کرد که با اقتدار، نظم، امنیت و قانون‌مداری، آرامش برای آحاد جامعه در این کلان‌شهر برقرار باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به آمار و ارقام، در استانهای کشور، به طور میانگین 80 درصد از مجرمان، بومی همان استان هستند اما در کلان‌شهر تهران، 65 درصد از مجرمان، از افرادی هستند که از سایر استانها به این کلان‌شهر آمده و مرتکب جرم می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: برای برقراری نظم، آرامش و خنثی کردن توطئه‌ها به برنامه‌ریزی  و خلاقیت بیشتر نیاز است.

این مقام مسئول بیان کرد: اگر آمار سهم 29 درصدی تهران از کل جرائم در کشور در زمان آغاز تصدی‌گری سردار رحیمی در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به 21 درصد در سال جاری رسیده، نشان‌دهنده برنامه‌ریزی عملی و اقدامات پلیس است.

بندپی عنوان کرد: توانستیم شرایطی را فراهم کنیم که مردم انقلاب‌گر ایران اسلامی به ویژه در استان تهران، بتوانند از آرامش، امنیت و نظم خاصی برخوردار باشند.

تسنیم

منتشر شده در چهارشنبه, 30 مهر 1399 10:20

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت