سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 14 مرداد 1399-

استفاده از مجازات های جایگزین حبس در اولویت قرار گیرد

 رئیس کل دادگستری کل استان گلستان در جلسه شورای قضایی که در محل اداره کل زندانها برگزار شد گفت: استفاده از ظرفیت های قانونی بجای مجازات زندان یکی از اولویت های ما است.
 
به گزارش گروه حقوقی و قضائی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان:، هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان در جلسه شورای قضایی این استان که در محل سالن کنفرانس اداره کل زندانهابا حضور مسئولین دستگاه قضا و مدیران دستگاههای وابسته به دادگستری تشکیل شد گفت: استفاده از ظرفیت های قانونی بجای مجازات زندان یکی از اولویت های ما است.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از قضات و کارکنان زندانهای استان گلستان در رابطه با کاهش جمعیت کیفری تأکید کرد: با توجه به آمارهای موجود تاکنون کاهش جمعیت کیفری خوبی را در استان شاهد بوده ایم ولی تا رسیدن به مقصود فاصله داریم که همه با هم باید از ظرفیت های بالقوه قانون جدید برای تحقق این مهم استفاده کنیم.

هادی هاشمیان به مسئولین قضایی استان گلستان تأکید کرد: قضات و مسئولین قضایی استان حداقل ماهی یکبار باید از زندان ها بازدید نموده و مسائل و مشکلاتزندانیان را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند.

رئیس شورای قضایی استان گلستان در بحث امنیت جامعه بیان کرد: تلاش شود که کسانی که مخل نظم و امنیت جامعه هستند در زندان باشند و برایافراد جرائم غیر عمدی و سبکاز ظرفیت های قانون استفاده شود و تا جای ممکن از انتخاب گزینه زندان اجتناب گردد.
منتشر شده در جمعه, 21 اسفند 1394 06:39

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت