سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 16 تیر 1399-

قانون پیشگیری از وقوع جرم باعث مدیریت متمرکز در راستای کاهش جرائم می‌شود

قره سید گفت: شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم با تعریف توانمندی‌های همه دستگاه‌های اجرایی در زمینه کاهش بروز جرایم درصدد تحقق اهداف قانون اساسی خواهد بود.
 
 
قانون پیشگیری از وقوع جرم باعث مدیریت متمرکز در راستای کاهش جرائم می‌شودمیرهادی قره سید با اشاره به قانون پیشگیری از وقوع جرم تصریح کرد: شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم با تعریف توانمندی‌های همه دستگاه‌های اجرایی در زمینه کاهش بروز جرایم درصدد تحقق اهداف قانون اساسی خواهد بود.

وی افزود: این شورا موجب تمرکز مدیریت و سامان دهی سیاست گذاری‌های به صورت واحد در خصوص کاهش ارتکاب جرایم در جامعه خواهد شد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تاکید کرد: شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم به مثابه نهادی برای هدف گذاری و ایجاد هماهنگی میان دستگاه های مختلف عمل می کند که اتفاق مبارکی برای رسیدن به کمترین میزان ممکن در بروز جرایم است.

نماینده مردم تبریز در خانه ملت تصریح کرد: در راستای افزایش تمرکز بر برنامه‌های پیشگیرانه، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در گام اول از ادارات کل به معاونت ارتقا یافت و در ادامه با تصویب قانون پیشگیری و تشکیل شورای عالی پشیگیری روندی جهشی واساسی را برای کسب بهترین نتایج خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در این مسیر مجلس نیز همراه قوه قضائیه خواهد بود، تصریح کرد: با وضعیت فعلی و برنامه ریزی های انجام شده برای بستن منافذ ایجاد جرم در جامعه و کشور، می‌توان امیدوار بود سیاست های کلی در زمینه به حداقل رساندن جرایم بازدهی مطلوب را داشته باشد.

به نقل از خبرگزاری میزان.

منتشر شده در پنج شنبه, 27 اسفند 1394 21:05

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت