سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 14 تیر 1399-

سخنرانی نماینده ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل علیه جنایات صهیونیستها

سایت حقوقی
نماینده ایران در شورای حقوق بشر از نقض های وحشتناک حقوق بشر صهیونیست ها علیه فلسطینی ها صحبت کرد. به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از تسنیم، خبرنگار جروزالم پست در صفحه توئیتر خود با اشاره به نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد که در حال بررسی پنج قطعنامه ضد اسرائیلی است نوشت نماینده ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد از نقض های وحشتناک حقوق بشر اسرائیل علیه فلسطینی ها در کرانه باختری و شرق بیت المقدس صحبت کرد.
نماینده پاکستان نیز در این نشست از تلاش های برخی اعضای این شورا (اسرائیل) برای سیاسی کردن این نهاد با اعتراض به بند 7 دستور کار این نشست ابراز نگرانی کرد. پاکستان همچنین اعلام کرد پاکسازی قومی فلسطینی ها شصت و هفت سال بعد از روز نکبت همچنان ادامه دارد.
چهار قطعنامه از جمله درخواست از تل آویو برای برگرداندن بلندی های جولان به سوریه در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در حال بررسی است. شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد روز دوشنبه در حال بررسی قطعنامه ای است که در پیش نویس اولیه آن از کشورهای عضو سازمان ملل متحد خواسته شده است شهرک های یهودی نشین در مرزهای قبل از سال 1967 در کرانه باختری رود اردن، شرق بیت المقدس و بلندی های جولان را تحریم کنند.
این قطعنامه توقف صادرات محصولات این شهرک ها به کشورهای عضو سازمان ملل متحد و همچنین ایجاد پایگاه اطلاع رسانی برای همه بازرگانان اسرائیلی در فرای مرزهای قبل از سال 1967 را درخواست کرده است.
این یکی از قطعنامه های ضد اسرائیلی است که شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو در قالب سی و یکمین جلسه خود تا 24 مارس بررسی می کند.
منتشر شده در چهارشنبه, 04 فروردين 1395 22:16

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت