سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 14 مرداد 1399-

تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری در امر قضا

 
سایت حقوقی

 

به گزارش پایگاه خبریدیده بان هشتم به نقل ازسایت دیوان عدالت اداری، رئیس دیوان مذکور گفت: از سیاسی کاری و صدور رای براساس رابطه پرهیز داریم و تاکید می‌کنیم که همه تلاشمان را در جهت تحقق عدالت به کار بندیم.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جمع قضات، مدیران و کارکنان این نهاد قضایی ضمن آرزوی سالی موفق برای همکاران اظهار داشت: به حمدالله دیوان عدالت اداری، عملکرد خوب و قابل توجهی داشته است و من از همگی همکاران به خاطر تلاشی که کرده‌اید، تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی افزود: آمار و عملکرد دیوان عدالت اداری در سال گذشته حاکی از تلاش درخور توجه همکارانمان در بخش‌های مختلف قضایی و اداری بوده است، که امیدوارم این تلاش تداوم یابد و بتوانیم نسبت به جلب رضایت بیشتر مردم اقدام کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری تاکید کرد: اهتمام ما در این است که در سال جاری با انجام امور و رسیدگی به پرونده‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن، امکانی را فراهم آوریم که مراجعان کمتر اذیت شوند.
وی ادامه داد: وظیفه ماست که در رسیدگی به پرونده‌ها و صدور احکام قضایی با رعایت قوانین و مقررات عمل کنیم و نگذاریم آراء صادره بر غیر مدار قانون شکل بگیرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری با قدردانی از قضاتی که در ایام تعطیلات نیز کار را تعطیل نکرده و نسبت به حل مشکلات مردم اهتمام داشته‌اند، اضافه کرد: برخی همکاران قضایی ما حتی در ایام تعطیلات نوروزی نسبت به رسیدگی به پرونده‌های قضایی اقدام کرده‌اند و در راستای راه‌انداختن کار مردم همت مضاعف داشته‌اند که جا دارد از همت عالی آنان و زحمتی که کشیده‌اند قدردانی شود.
وی همچنین با اشاره به راهبرد کلی نظام در سال 1395 به سخنان مقام معظم رهبری در مشهد مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: معظم‌له نکات کاربردی و راهبردی نظام برای سال جاری را در سخنان ابتدای سال خود گوشزد کرده‌اند و ما وظیفه داریم در هر بخش و حوزه‌ای که فعالیت می‌کنیم برنامه‌هایمان را بر این اساس طراحی و سازماندهی کنیم.

 
منتشر شده در شنبه, 14 فروردين 1395 15:23

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت