سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 16 تیر 1399-

بازداشت پرسنل شهرداری دخیل در حمله به کارواش سعادت آباد

 

16 شهربان شهرداری حاضر در جریان حمله به کارواش سعادت آباد، بازداشت شدندبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از خبر گزاری میزان، تورگ معاون دادستان تهران در گفتگو با خبرنگار حقوقی و قضایی میزان گفت: 16 نفر از شهربانان شهرداری که در جریان حمله به کارواش سعادت آباد حضور داشتند با حکم قضایی و با احضار به دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم شهرداری بازداشت شدند.

درتاریخ 17 بهمن ماه بود که فیلم حمله شبانه به کارگران یک کارواش در تهران در فضای مجازی منتشر شد.
در این فیلم  ماموران شهرداری تهران با حمله شبانه به یک کارواش متعلق به مسجد قدس در سعادت آباد، کارگران این کارواش را مجروح کرده و اموال و دارایی های آن را تخریب کردند.
فردی که در این حادثه حضور داشت در این فیلم  مدعی شد که ساعت یک و نیم نگهبان به ما اعلام کرد که تیمی از شهرداری برای پلمپ کارواش آمده‌اند و به یکباره تعداد زیادی از ماموران شهرداری وارد کارواش شده  و شروع به شکستن و حمله به کارگران، توسط سنگ و چماق کردند.

پس از این واقعه سخنگوی قوه قضائیه از تشکیل پرونده برای حادثه سعادت آباد خبر داد و گفت: معمولا در این گونه موارد که شاکی خصوصی وجود داشته باشد پرونده تشکیل می‌شود و رسیدگی قضایی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: در حادثه مزبور تاکنون 7 نفر شکایت کرده‌اند و در رابطه با آن‌ها پرونده تشکیل شده است و از شهرداری، مأموران شهرداری و از  مسئولان آن منطقه شهرداری درخواست شده برای ادای توضیحات مراجعه کنند.

حجت الاسلام و المسلین محسنی اژه‌ای تصریح کرد: در این پرونده کسی بازداشت نشده است اما افرادی برای تحقیقات احضار شده‌اند.

منتشر شده در دوشنبه, 23 فروردين 1395 13:43

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت