سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 14 مرداد 1399-

هیچ دادگاهی صلاحیت رسیدگی به اتهامات واهی علیه ایران را ندارد

دیده بان هشتم : عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امارات با طرح ادعاهای دروغی به تشکیل دادگاه ایران علیه ایران مبادرت کرده است، گفت: هیچ دادگاهی صلاحیت رسیدگی به اتهامات واهی علیه ایران را ندارد.
 
سایت حقوقی
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از خانه ملت؛ حجت‌الله خدائی سوری در خصوص تشکیل دادگاه اماراتی به منظور بررسی ادعاهایی پیرامون حمایت ایران از تروریسم، اظهار داشت: امارات با انجام این کار همانند کودک خردسالی عمل کرده است که مایل است دیگران او را بزرگ بشمارند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشور امارات اگر خود حامی تروریست و جنگ در منطقه نیست به چه دلیل هواپیماهای خود را در اختیار عربستان سعودی قرار داده است تا مردم یمن را بمباران کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور امارات در همکاری با عربستان برای حمله به مردم یمن تلفات سنگینی داده است، ادامه داد: اقدامات این چنینی امارات تروریسم است چون با ترتیب دادن این حملات و جنگ با یمن به دنبال عدم ثبات صلح در منطقه هستند.

خدایی سوری با بیان اینکه بسیاری از نیروهای جهادی توسط رژیم صهیونیستی در امارات ترور می شدند، گفت: امارات با تشکیل چند بازار تجاری احساس قدرت می کند و تشکیل دادگاه در مورد ایران نیز برای سرپوش نهادن بر عقده های این کشور است.

وی افزود: نه تنها دادگاه اماراتی بلکه هیچ دادگاهی صلاحیت رسیدگی به این اتهامات را ندارد چون از اساس این اتهامات دروغ هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: امارات بهتر است بجای رسیدگی به این موضوعات، مسئله حقوق زنان را در کشور خود به نتیجه برساند. حقوق اولیه انسان‌ها در این کشور رعایت نمی شود و از اتباع سایر کشورها به بهانه کار خدماتی بیگاری می کشد.
منتشر شده در دوشنبه, 06 ارديبهشت 1395 13:17

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت