سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 15 تیر 1399-

برگزاری پنجمین دوره انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران

 
پنجمین دوره انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران در حال برگزاری است
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران، اين انتخابات از ساعت 9 صبح امروز جمعه 10 ارديبهشت ماه 95 آغاز شده و تا ساعت 16 ادامه دارد.

در ساعات اوليه برگزاي انتخابات تعداد بسياري از همكاران سردفتر و دفتريار استان تهران در محل حضور يافته و آراي خود را به صندوق انداختند.

تويسركاني، رييس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در بازديد از انتخابات امروز با بيان اينكه در حال حاضر در استان تهران تعداد 1985 سردفتر و 1500 دفتريار فعال وجود دارد گفت: هركدام از سردفتران استان تهران در اين دوره انتخابات همانند دوران گذشته و بر طبق قانون 15 سردفتر -از ميان 37 كانديدا- و دفترياران به 15 دفتريار-از ميان 17 كانديدا- رأي خواهند داد.

وي ادامه داد: پس از پايان رأي گير ي و شمارش آراء با نظارت هيأت نظارت بر انتخابات كانون، تعداد 30 اسم به سازمان ثبت ارايه مي شود و با بررسي از اين تعداد ،‌15 سردفتر و 15 دفتريار به عنوان اعضاي هيأت مديره به كانون اعلام خواهند شد.

همچنين صبح امروز انجم شعاع؛ معاون امور اسناد و مرادي؛‌مديركل امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت از ابتداي اخذ رأي در محل كانون حضور يافته و به همراه هيأت نظارات، بر حسن برگزاري انتخابات كانون نظارت كردند.

اين انتخابات تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت.
 
سایت حقوقی
 
خبر درحال تکمیل . . .  
 
 
منتشر شده در جمعه, 10 ارديبهشت 1395 18:00

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت