سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 16 مرداد 1399-

آخرین دفاعیات از قاتل ستایش قریشی اخذ شد

دیده بان هشتم : دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: آخرین دفاعیات از قاتل ستایش قریشی اخذ شد و منتظریم تا مددکاران اجتماعی نیز نظریه خود را جهت ثبت در پرونده ارائه دهند. 
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، «ابوالقاسم مرادطلب» در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با اشاره به آخرین وضعیت پرونده ستایش قریشی اظهار کرد: متهم این پرونده از کانون اصلاح و تربیت به دادسرا اعزام و آخرین دفاعیات از وی اخذ شد.
وی ادامه داد: از آنجایی که بازپرس مکلف است که برای رسیدگی به پرونده مددکار اجتماعی تعیین کند، در حال حاضر مددکاران اجتماعی در حال بررسی پرونده هستند.
مرادطلب در پایان گفت: منتظر هستیم تا مدکاران اجتماعی پرونده را بررسی و نظریه مددکاری خود را جهت ثبت در پرونده ارائه دهند تا در نهایت پرونده را به دادگاه کیفری ارسال کنیم.
دادستان ورامین چندی پیش از ارسال نظریه پزشکی قانونی در رابطه با پرونده قتل دختر 6 ساله افغان در ورامین خبر داد و گفت: با وصول این نظریه آخرین دفاعیات از متهم اخذ می‌شود و درصورتیکه نقصی در پرونده وجود نداشته باشد آن را با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع می‌دهیم.
منتشر شده در سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 09:58

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت