سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 17 خرداد 1399-

رئیس قوه قضائیه: جذب چهار هزار قاضی در پنج سال گذشته/بخشی از اطاله دادرسی ها به خاطر كمبود قاضی است

دیده بان هشتم : رئیس قوه قضائیه با اشاره به حساسیت كار در دستگاه قضا گفت: با وجودی كه در پنج سال گذشته چهار هزار قاضی مجرب جذب شدند ولی هنوز با كمبود قضات مواجه هستیم.
 
سایت حقوقی

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از ایرنا، آیت الله صادق آملی لاریجانی عصر شنبه در دیدار با آیت الله مكارم شیرازی از مراجع تقلید درقم اظهار داشت: بخشی از مشكل اطاله دادرسی دردستگاه قضا نیز مربوط به كمبود قاضی است. 
وی ادامه داد: هم اكنون 10 هزار قاضی مشغول فعالیت هستند و برای جذب قضات بیشتر نیز تلاش های زیادی انجام و در سه مرحله نیز افرادی كه جذب شده از نظر علمی و اخلاقی، مورد گزینش قرار گرفتند.
آیت الله املی لاریجانی بیان داشت: با توجه به اینكه قضات با جان، مال و ناموس مردم سر و كار دارند افرادی كه وارد این حوزه می شوند باید از همه جنبه ها مورد تایید باشند. 
وی اظهار داشت: در قوه قضائیه ما دادگاه بدوی، تجدید نظر و دیوان عالی داریم و كارها با دقت انجام می شود و تاخیر نیز به خاطر كمبود قاضی است. 
وی همچنین با تقدیم اثر علمی خود به نام ' شناخت علم اصول و فلسفه آن' به آیت الله مكارم شیرازی، توضیحاتی پیرامون این اثر را ارائه كرد. 

منتشر شده در شنبه, 18 ارديبهشت 1395 20:55

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت