سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 19 تیر 1399-

با شکایت جواد نکونام و دادستانی تهران ، روزنامه‌های ۹۰ و ستاره صبح مجرم شناخته شدند

دیده بان هشتم : هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران در رسیدگی به پرونده مدیران مسئول روزنامه‌های ۹۰ و ستاره صبح به ترتیب با شکایت جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی و دادستان تهران، متهمان را در ارتباط با شکایت صورت گرفته، مجرم شناختند.
دادگاه نظامی
 
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، صبح امروز با حضور اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران به اتهامات مدیران مسئول پایگاه خبری شهدای ایران، روزنامه‌ ستاره صبح و روزنامه ورزشی 90 در شعبه ششم دادگاه کیفری یک به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی رسیدگی شد. 
بر اساس این گزارش، پرونده مدیر مسئول پایگاه خبری شهدای ایران با شکایت سازمان اقتصادی کوثر و به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر تشکیل شده بود که هیئت منصفه مطبوعات پس از استماع شکایت شاکی و دفاعیات متهم، مدیر مسئول پایگاه خبری شهدای ایران را مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات دانست.
پرونده مدیر مسئول روزنامه ستاره صبح نیز با اعلام جرم دادستانی تهران به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش افکار عمومی رسیدگی شد که هیئت منصفه مطبوعات، متهم را در ارتباط با اتهام انتسابی مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات ندانست.
همچنین در دادگاه امروز پرونده مدیر مسئول روزنامه ورزشی 90 با شکایت جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر مورد رسیدگی قرار گرفت که هیئت منصفه مطبوعات، متهم را مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات دانست.
منبع خبرگزاری تسنیم.
منتشر شده در یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 13:39

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت