سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 16 مرداد 1399-

همچنان پیگیر پرداخت تفاضل دیه دختران متوفی شین‌آبادی هستیم

دیده بان هشتم : وکیل‌مدافع اولیای‌دم دو دختر متوفی در حادثه شین آباد، از پیگیری هایش برای پرداخت تفاضل دیه به اولیای دم این دو دختر خبر داد و گفت: دولت به تعهد خود در این زمینه عمل نکرده است.
isna (7 of 7)-1.jpg
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، حسین احمدی‌نیاز با بیان این مطلب، اظهار کرد: در جریان حادثه آتش سوزی مدرسه شین آباد دو دختر به نام های ساریا رسول‌زاده و سیران یگانه به علت شدت سوختگی فوت کردند، اما به علت دختر بودن نصف دیه به خانواده‌شان تعلق می‌گرفت. در همین راستا دولت متعهد شد که تفاضل دیه را به اولیای دم بپردازد، ولی متاسفانه علی رغم تعهد دولت و بیمه ایران تاکنون این امر انجام نشده است.
وی افزود: علی رغم پیگیری های عدیده تفاضل دیه فوت این دو دختر پرداخت نشده و بنده نیز به عنوان وکیل اولیای دم این دو دختر به این موضوع معترض و پیگیر قضیه هستم.
این وکیل دادگستری افزود: از دولت می خواهم که به تعهد خودش در قبال این دو دختر متوفی و اولیای دم آنها عمل کند و شرکت بیمه ایران هم تعهدی را که در این زمینه داشته، انجام دهد.
به گزارش ایسنا، در آذرماه سال 91 در آتش‌سوزی مدرسه دخترانه روستای شین آباد 29 دانش آموز دختر دچار سوختگی شدند که دو نفر از آنها بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند.
منبع خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا).
منتشر شده در یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 19:15

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت