سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 26 تیر 1399-

پرداخت‌های نامتعارف نتیجه عدم اجرای قانون «از کجا آورده‌ای؟» است

دیده بان هشتم : یک وکیل دادگستری معتقد است که اگر قانون «از کجا آورده‌ای؟» را اجرا می‌کردیم، شاهد فیش‌های چند ده میلیونی نبودیم.

سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، حسین احمدی‌نیاز در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، گفت: دیوان محاسبات کشور از طرف قوه مقننه به هزینه اعتبارات و بودجه کشور نظارت دارد و از طرف دیگر سازمان بازرسی کشور از سوی قوه قضاییه  امر نظارتی را بر عهده دارد؛ آنچه که در قالب پرداخت فیش‌های حقوقی صورت گرفته یک امر تازه نیست و در گذشته هم این امر صورت می گرفت.

وی با بیان اینکه کمک رسانه ها باعث ورود این موضوع به افکار عمومی شد و متاسفانه دستگاه‌های نظارتی در این زمینه کوتاهی کردند، گفت: در حال حاضر باید در راستای تحقق عدالت اجتماعی، احقاق حقوق ملت، برخورد با مفاسد و توجه به فرامین و دستورات مقام معظم رهبری پیش از اینکه موضوع رسانه ای می شد، دستگاه های نظارتی با این گونه موارد برخورد قاطعی می کردند.

این وکیل دادگستری اظهار امیدواری کرد که دستور رییس‌جمهور برای برخورد با این موضوع احساسی نباشد، بلکه در چارچوب قانون عملیاتی شود.

احمدی‌نیاز خاطرنشان کرد: اگر ما در این حوزه شفاف‌سازی می داشتیم یا قانون «از کجا آورده‌ای؟» را اجرا می کردیم، شاهد چنین موضوعات تلخی نبودیم.

منتشر شده در چهارشنبه, 26 خرداد 1395 09:48

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت