سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 20 تیر 1399-

پسر جوان در حالت مستی دوست خود را با چاقو زد

سایت حقوقیدیده بان هشتم : پسر جوان که در یک میهمانی عصرانه پس از خوردن مشروب الکلی دوستش را با چاقو به قتل رسانده بود با پای خود به اداره آگاهی رفت.

پسر جوان که در یک میهمانی عصرانه پس از خوردن مشروب الکلی دوستش را با چاقو به قتل رسانده بود با پای خود به اداره آگاهی رفت.

این حادثه خونین هفته گذشته به کلانتری کمالشهر گزارش شد. خیلی زود ماموران در صحنه جنایت که یک خانه مجردی بود حضور یافتند و با جسد پسر جوانی به نام مصطفی ۲۵ ساله روبه‌رو شدند.

به دستور بازپرس کشیک قتل جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و درنخستین تحقیقات کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی دریافتند که این جنایت زمانی رخ داده است که چهار پسر جوان در یک میهمانی عصرانه شرکت کرده بودند.

شاهدان ماجرا مدعی شدند که یکی از دوستانشان به‌نام سعید مرتکب قتل شده و فرار کرده است. سرهنگ نادر بیگی- رئیس پلیس آگاهی استان البرز- در این باره گفت: درحالی که ردیابی‌ها برای دستگیری متهم فراری در دستور کار قرار گرفته بود متهم با پای خود به کلانتری رفت و اعتراف کرد.

سعید ۲۶ ساله در نخستین بازجویی‌ها گفت: هنگامی که مشروب خوردم عقل از سرم پرید دوستانم پیشنهاد دادند با هم کشتی بگیریم، اما سر همین موضوع دعوایمان شد و از آنجا که من یک چاقوی ضامن دار در جیب داشتم عصبانی شده و با چاقو ضربه‌ای به سینه مصطفی زدم و از ترس فرار کردم.

وی که به‌شدت پشیمان بود گفت: اگر چاقو همراهم نبود هیچ وقت این اتفاق نمی‌افتاد. بدین ترتیب متهم بازداشت شد و برای تحقیقات بیشتر در اختیارپلیس قرار گرفت.

منبع : الف

منتشر شده در سه شنبه, 04 دی 1397 11:25

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت