سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 14 تیر 1399-

دستگیری مرد شیطان‌صفت/ تلاش برای ربودن زن جوان

سایت حقوقیدیده بان هشتم: رئیس کلانتری نیاوران، از دستگیری مردی شیطان صفت به اتهام تلاش برای آزار و اذیت یک خانم جوان خبر داد.

سرهنگ " خلیل لطفی " در توضیح این خبر گفت: نهم اسفند پرونده ای با موضوع آزار و اذیت جنسی از مرجع قضائی به  کلانتری ۱۲۳ نیاوران با شکایت خانم جوانی ارجاع شد که در آن شاکیه عنوان کرده بود راننده یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ تلاش داشته تا وی را مورد آزار و اذیت قرار دهد.

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران بیان داشت: شاکیه با حضور در کلانتری  در اظهاراتش به ماموران کلانتری گفت : "پس از اتمام ساعت کاری و خروج از شرکت تصمیم گرفتم از نوبنیاد برای خرید شیرینی و کادوی روز مادر به نیاوران  بروم ؛ به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ شدم؛  ابتدا خواستم صندلی عقب بنشیم ولی با وجود وسایل در صندلی عقب، به پیشنهاد راننده در صندلی جلو نشستم.

وی ادامه داد: این زن جوان گفت راننده از نوبنیاد به نیاوران حرکت کرد تا اینکه مرا تا جلوی شیرینی فروشی که گفته بودم رساند اما ناگهان بدون توقف و بدون توجه به خواسته بنده برای نگه داشتن خودرو، تغییر مسیر داد؛ از  راننده خواستم که خودرو را نگه دارد. اما راننده، بدون توجه به درخواست من به مسیر خود ادامه داد و به سرعت خود اضافه کرد ؛ شروع به داد و فریاد کردم و تلاش کردم که خودم را از خودرو به بیرون پرتاب کنم. زمانیکه خودم را از ماشین بیرون پرت کردم گوشی موبایلم را به سمت راننده پرتاب کرده تا بتوانم نجات پیدا کنم ؛ نهایتا  توانستم از دست راننده نجات پیدا کنم و خودم را به بیرون ماشین پرتاب کردم. با صدای بلند از مردم درخواست کمک کنم و راننده نیز به سرعت از محل متواری شد".

سرهنگ خلیل لطفی با اشاره به اینکه شاکیه با کمک مردم  به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفته است، گفت: شاکیه بلافاصله پس از ترخیص از بیمارستان به همراه خانواده خود به کلانتری مراجعه و اعلام شکایت کرد که در ادامه تیمی از ماموران کلانتری موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند .

در تحقیقات میدانی مشخص شد، تعدادی از شاهدین ماجرا توانستند قسمتی از پلاک خودرو متواری شده را یادداشت کنند که در ادامه مخفیگاه متهم مورد شناسایی قرار گرفت.

با شناسایی محل سکونت متهم، ماموران کلانتری این محل را تحت کنترل نامحسوس قرار داده تا سرانجام متهم  در ساعت ۱۱  نهم  اسفند ماه  همان روز،  زمانیکه قصد سوار شدن به خودرو سواری اش در مقابل درب مخفیگاهش را داشت، او را قبل از هرگونه اقدامی دستگیر و در بازرسی داخل خودرو ، گوشی تلفن همراه متعلق به شاکیه نیز کشف شد  .

سرهنگ خلیل لطفی ، رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران با اعلام این خبر گفت : متهم در  تحقیقات اولیه منکر هر گونه تلاش برای آزار و اذیت شاکیه بود اما در ادامه ،  با دیدن دلایل  و کشف گوشی شاکیه از داخل خودرو  چاره ای جز اعتراف نداشت و صراحتا به تلاش خود برای آزار و اذیت خانم جوان اعتراف کرد.

رئیس کلانتری نیاوران، با اعلام این خبر و اخذ دستور قضائی مبنی بر تحقیقات کاملتر از متهم، گفت : متهم برای ادامه تحقیقات پلیسی و کشف سایر جرائم  در اختیار کلانتری قرار دارد.

خبرآنلاین

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 13:11

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت