سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 15 تیر 1399-

وقتی شیشه کشیدم، دوستم را مانند حیوان وحشی دیدم و او را کشتم

سایت حقوقیدیده بان هشتم: مردی که دوستش را به ‌دنبال توهم شیشه‌ای به قتل رسانده است، در زندان در انتظار جلسه دادگاه به سر می‌برد.

این پرونده زمانی به جریان افتاد که کارآگاهان جنایی استان فارس مطلع شدند در یک واحد آپارتمانی قتلی رخ داده است. آنها وقتی به محل موردنظر رفتند جسد پسری جوان را که صاحب آن خانه بود، مشاهده کردند و فهمیدند این جوان به نام امین با ضربات چاقو از پا درآمده است. این در حالی‌ بود که هیچ‌ نشانه‌ای از سرقت در خانه وجود نداشت.

کارآگاهان در ادامه به پرس‌وجو از مردی پرداختند که پلیس را از وقوع این جنایت مطلع کرده بود. او گفت: شب قبل صدای درگیری و داد و فریاد شنیدم اما وقتی برای سرکشی از خانه‌ام بیرون آمدم، صدا قطع شده بود و مردی را دیدم که در حال دویدن بود و بیرون می‌رفت. آن زمان موضوع را جدی نگرفتم و پیش خودم فکر کردم شاید دعوای مختصری پیش آمده و ماجرا تمام شده است اما صبح روز بعد برای پیگیری مسئله به در خانه همسایه‌ام رفتم. هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد. این در حالی بود که در باز بود و یک جفت کفش هم پشت آن وجود داشت که نشان می‌داد کسی در خانه است. مشکوک شدم و حدس زدم اتفاق بدی رخ داده است. به همین دلیل داخل خانه رفتم و رد خون را دیدم. وقتی وارد یکی از اتاق‌ها شدم، دیدم پتویی گوشه اتاق مچاله شده است. هنگامی که پتو را کنار زدم جسد را مشاهده و بعد هم پلیس را باخبر کردم.

افسران جنایی در جریان تحقیقات پی بردند امین دوستی صمیمی به نام ناصر داشت که زیاد به خانه او رفت‌وآمد می‌کرد. همچنین معلوم شد شب حادثه ناصر در منزل مقتول بود به همین دلیل این جوان به‌عنوان مظنون اصلی قتل شناخته شد و تحت تعقیب قرار گرفت.

ناصر بعد از دستگیری به کشتن دوستش اعتراف کرد و گفت در پی توهم شیشه‌ای مرتکب این جنایت شده است. او توضیح داد: من و امین رابطه خوبی با هم داشتیم و هیچ اختلافی نیز در میان نبود. شب حادثه به خانه او رفتم و شیشه کشیدم. بعد از چند دقیقه دچار توهم شدم. امین را به ‌شکل حیوانی عجیب و خطرناک می‌دیدم که قصد دارد به من حمله کند. در همان احوال به‌شدت از امین ترسیدم. به آشپزخانه رفتم، چاقویی برداشتم و با آن چند ضربه به دوستم زدم. در آن شرایط اصلا متوجه رفتارم نبودم اما بعد از مدتی که به خودم آمدم فهمیدم چه کار کرده‌ام. جسد را به داخل یکی از اتاق‌ها بردم و رویش پتو انداختم و بعد هم فرار کردم. متهم ادامه داد: من هیچ قصدی برای کشتن دوستم نداشتم و حالا از کاری که کرده‌ام به‌شدت پشیمان هستم. ناصر در ادامه صحنه قتل را نیز بازسازی کرد و سپس روانه زندان شد. در حال حاضر کیفرخواست علیه این جوان صادر شده و او به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

شرق

منتشر شده در شنبه, 18 اسفند 1397 09:42

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت