سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 18 خرداد 1399-

لزوم تاسیس دفاتر خارجی وایپو بدون تبعیض

دیده بان هشتم : رئیس سازمان ثبت اسناد : دفاتر خارجی وایپو (سازمان جهانی مالکیت معنوی ) باید بدون هیچگونه تبعیض و بر اساس عدالت و تقسیمات جغرافیایی تاسیس شود.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ‌احمد تویسرکانی در چهل و هشتمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی که با حضور نمایندگان 189 کشور با دستور کار مشخص در شهر ژنو برگزار شد با قرائت بیانیه ای افزود‌: باید با فعالیت های موثر سازمان جهانی مالکیت معنوی شاهد توسعه ابداعات فناورانه در کشورها و انتقال آن به کشورهای درحال توسعه باشیم.
وی در خصوص تاسیس دفاتر خارجی وایپو در برخی کشورها گفت: این دفاتر باید بدون هیچگونه تبعیض و بر اساس عدالت و تقسیمات جغرافیایی صورت گیرد و جمهوری اسلامی ایران به لحاظ پیشرفت های سریع و ظرفیت های بالا پیشنهاد تاسیس دفتر وایپو در تهران را ارائه کرد .
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص معاهده مربوط به حمایت از طرح های صنعتی اعلام کرد : ظرفیت سازی و کمک های فنی به کشورهای عضو باید بخشی از مقررات الزام آور در این معاهده باشد.
وی ضمن اعلام حمایت از کمیته های کاری برای تدوین معاهده مربوط به حمایت از دانش سنتی و منابع ژنتیک افزود: کمیته ها باید مشکلات باقیمانده را حل و فصل و گزارش اقدامات خود را در مجمع عمومی 2017 ارائه کنند .
منتشر شده در سه شنبه, 13 مهر 1395 14:39

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت