سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

چهارشنبه, 14 خرداد 1399-

مدارک لازم جهت دریافت اسناد برگشتی خودرو اعلام شد

دیده بان هشتم : سرهنگ روحی معاون پلیس راهور ناجا در رابطه با این اطلاعیه گفت: اگر بیش از 6 ماه از تاریخ صدور کارت یا سند گذشته باشد، برای دریافت اسناد باید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنیم.

سایت حقوقیوحی افزود:‌شهروندانی که موفق به دریافت سند و کارت خودروی خود از طریق پست به منزل نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به مراکز شماره‌‌گذاری پلیس راهور ناجا و ارائه مدارک نسبت به مدارک اسناد خودروی خود اقدام کنند.

وی همچنین اظهار داشت: پس از بررسی مدرک احراز سکونت، کارت یا سند که بیش از 6 ماه از صدور آن نگذشته مجدداً چاپ و از طریق پست به منزل ارسال می‌شود اما اگر بیش از 6 ماه از تاریخ صدور کارت یا سند گذشته مالک یا نماینده قانونی او باید در دست داشتن اسناد مالکیت به همراه وسیله نقلیه به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

معاون پلیس راهور ناجا در رابطه با مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد برگشتی خودرو بیان کرد: مالک باید در وهله اول مدارک لازم را برای احراز آدرس محل سکونت یا فعالیت خود را ارائه دهد.

روحی به 8 مورد از این مدارک اشاره کرد و گفت:‌ از جمله این مدارک سند مالکیت منزل مسکونی (به نام مالک وسیله نقلیه)، سند اجاره منزل مسکونی (به نام مالک وسیله نقلیه)،‌جواز کسب معتبر به نام مالک وسیله نقلیه، گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان با ذکر آدرس محل سکونت والدین که به تأیید آموزش و پرورش منطقه رسیده باشد، معرفی‌نامه از اداره محل خدمت (ویژه کارکنان دولت و نیروهای مسلح) با ذکر آدرس محل سکونت کارکنان مزبور، در صورت ادعای سکونت مالک در منزل والدین (سند استیجاری ملکی) به نام پدر یا مادر،‌سند واحد مسکونی به نام همسر مالک وسیله نقلیه، آخرین فیش آب، برق یا گاز منزل.

فارس

منتشر شده در یکشنبه, 12 دی 1395 11:33

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت