سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 05 آبان 1399-

تعیین مرجع رسیدگی به اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای عمرانی

دیده بان هشتم : اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، تصمیم نماینده ویژه رییس‌جمهور در مورد ارجاع اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح‌های عمرانی را برای اجرا ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، تصمیم نماینده ویژه رییس‌جمهور در مورد ارجاع اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح‌های عمرانی که به استناد اصل یکصد و بیست و هفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با رعایت تصویب‌نامه شماره 179611/ت50151هـ مورخ 3/12/1392 اتخاذ شده است، برای اجرا ابلاغ می‌شود:
اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران به شرح زیر برای داوری به شورای عالی فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ارجاع می‌شود:
1- شرکت مهندسان مشاور طرح و تدبیر ماندگار و اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران در ارتباط با قرارداد انجام خدمات مشاوره، نظارت عالیه و نظارت مقیم پروژه ساختمان‌های ایستگاه مطالعات زیست محیطی دبیرخانه کنوانسیون رامسر.
2- شرکت ساختمانی رونق جنوب و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در ارتباط با پیمان احداث خوابگاه پسران.
3- شرکت سد راه عمران و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ارتباط با پیمان‌های:
الف- اجرای پروژه استخرهای سرپوشیده فریمان – تربت حیدریه – نیشابور 
ب- اجرای پروژه استخر سرپوشیده هاشمی نژاد مشهد
4- شرکت دیرک سازه طوس و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ارتباط با پیمان اجرای سالن تنیس مجموعه ورزشی ثامن الائمه مشهد.
5- مشارکت جهان کوثر- آبساران و شرکت آب منطقه ای ایلام در ارتباط با پیمان پروژه طرح و ساخت سد مخزنی گاوی و تاسیسات وابسته.
6- شرکت لوله سازی لوشان و شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در ارتباط با پیمان اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب کلیور انزلی به روش مکشی.
7- شرکت آتی گستر هگمتانه و شرکت آب و فاضلاب استان البرز در ارتباط با پیمان اجرای شبکه توزیع آب اراضی مسکن مهر ماهدشت. 
8 – شرکت ساختمانی و تاسیسات انداز یار سازه و اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان در ارتباط با پیمان انجام عملیات روکش آسفالت راه مهدیخان - سریش آباد.
9- شرکت ساختمانی ساروج پل و اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل در ارتباط با پیمان تقاطع غیرهمسطح نمین و مسیرهای مربوطه واقع در محور اردبیل - آستارا.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، این مصوبه را برای اجرا به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت نیرو، وزارت ورزش و جوانان، وزارت راه و شهرسازی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سازمان حفاظت محیط زیست ابلاغ کرد.
منتشر شده در یکشنبه, 12 ارديبهشت 1395 10:50

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت