سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 10 مهر 1399-

برخورد قاطع با فروشندگان سلاح در فضای مجازی/ ۴ فروشنده سلاح دستگیر شدند

سایت حقوقیدیده بان هشتم : در تحقیقات ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان، ۴ فردی که در فضای مجازی در امر فروش سلاح فعالیت می‌کردند، دستگیر و ۸ قبضه سلاح جنگی از آنان کشف شد.

 

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ؛ سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مبنی بر ضرورت تقویت اشرافیت پلیس در فضای مجازی و برخورد با قاطع با مخلان نظم و امنیت، در برنامه ریزی هدفمند پلیس استان، این مهم به عنوان یکی از اولویت‌های اجرایی در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان عملیات‌های پلیس استان در شناسایی و دستگیری تعدادی از فروشندگان غیرمجاز سلاح در فضای مجازی گفت: در انجام تحقیقات و پایش فضای مجازی، ماموران پلیس امنیت عمومی استان از فعالیت افرادی در زمینه خرید و فروش سلاح و قصد آنان برای انتقال و فروش چندین قبضه سلاح از استان‌های دیگر به این استان مطلع شدند.

وی افزود: در برنامه ریزی عملیاتی پلیس و در دو عملیات جداگانه، ۴ نفر که از طریق فضای مجازی در این حوزه فعالیت داشتند، شناسایی و در مراقبت‌های نامحسوس پلیسی در هنگام ورود به استان مرکزی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: از دستگیرشدگان ۴ قبضه سلاح و تعدادی فشنگ جنگی کشف و ۲ دستگاه خودروی سواری نیز از آنان توقیف شد.

سرهنگ خلجی در پایان با اشاره به صراحت قانونی در خصوص عنوان مجرمانه هر گونه خرید و فروش و قاچاق اسلحه و مهمات تاکید کرد: با برنامه ریزی پلیس این مهم با تقویت نظارت‌ها به ویژه در فضای مجازی دنبال می‌شود و شهروندان نیز می‌توانند در صورت مشاهده این گونه موضوعات، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

میزان

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 15:30

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت