سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 05 آبان 1399-

اسماعیلی در جمع خبرنگاران:پرونده لیدرهای حوادث اخیر در اسرع وقت رسیدگی می‌شود

سایت حقوقیدیده بان هشتم : سخنگوی قوه‌قضاییه: با هر اقدامی که امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازد و در مسیر اهداف دشمنان باشد، برخورد می‌کنیم.

غلامحسین اسماعیلی با حضور در پلیس امنیت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با برقراری مجدد اینترنت هر اقدامی که امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازد و در مسیر اهداف دشمنان قسم‌خورده انقلاب باشد و به تبلیغات ضد نظام جمهوری اسلامی ایران بینجامد برخورد می‌کنیم.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وی گفت: بسیاری از تصاویری که در حال گسترش است از اغتشاشات عراق گرفته تا حوادث سال‌های گذشته در این تصاویر مشاهده می‌شود، الحمدالله اشراف اطلاعاتی کافی بر عملکرد کسانی که این تصاویر را منتشر می‌کنند وجود دارد و با خاطیان برخورد خواهیم کرد و کسانی که بخواهند بااعتبار نظام بازی کنند به‌شدت به سزای اعمالشان می‌رسند.
سخنگوی قوه‌قضاییه ادامه داد: خدای بزرگ را شاکریم که پس از اغتشاشات و فتنه‌ای که جمعی از عناصر خودفروخته در برخی شهرهای ایران به پا کردند با کلام نافذ رهبری و تلاش همه متولیان حوزه امنیت در سراسر ایران اسلامی و همین‌طور در تهران با تلاش مسئولان امنیتی و انتظامی با محوریت نیروی انتظامی خداوند متعال بر ما منت نهاد و امنیت به کشور بازگشت.
اسماعیلی تصریح کرد: با برقراری مجدد امنیت حال زمان رسیدگی به پرونده‌های قضایی متهمان دستگیرشده فرارسیده و بر اساس دستور رییس قوه‌قضاییه با بازدیدهایی که از مراکز بازداشتی صورت گرفته، غربالگری به‌سرعت در حال انجام است تا اشخاص کم تقصیر آزاد شوند. وی گفت: مقررشده است بازجویی قضایی و انتظامی با نظارت دادیاران منتخب و ضوابط قانونی در حالی انجام شود که حقوقی را که قانون‌گذار برای متهمان در نظر گرفته است رعایت شود و پس‌ازآن دادرسی انجام شود.
سخنگوی قوه‌قضاییه افزود: ما در راستای همین مأموریت به مقر فرماندهی پلیس آمدیم تا از زحمات سبز پوشان نیروی انتظامی قدردانی کنیم و همچنین به کسانی که مشغول بازجویی هستند خداقوت گوییم و یاد شهدایی را که برای حفظ امنیت در حوادث اخیر جان خود را برای امنیت مردم ایران فدا کردند گرامی بداریم، ما با قدردانی از تلاش یکایک عزیزان از مردم ایران اسلامی که صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند قدردانی می‌کنیم و از همه مردم عزیز خواهشمندیم تا اگر اطلاعاتی از عناصر خرابکار دارند در اختیار متولیان قضایی و انتظامی قرار دهند. اسماعیلی تاکید کرد: ما این اطمینان را به مردم عزیز می‌دهیم که یکایک افراد آشوب گر شناسایی شوند و به‌ویژه به پرونده لیدرهای حوادث اخیر در اسرع وقت رسیدگی می‌شود و متناسب با اعمال مجرمانه آن‌ها به سزای اعمال خویش خواهند رسید.
حمایت
منتشر شده در دوشنبه, 04 آذر 1398 09:38

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت