سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 01 آبان 1399-

دستگیری دختر قاتل

سایت حقوقیدیده بان هشتم : معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: یک دختر 20 ساله که پسر جوانی را با انداختن به چاه، کشته است، دستگیر شد.

سرهنگ کاووس محمدی شنبه 4 مرداد گفت: هفته گذشته در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110جهرم، خبر فقدانی پسر جوانی به ماموران گزارش شد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت پلیس فارس، محمدی ادامه داد: ماموران بلافاصله موضوع پیدایش فرد را دردستور کارقرارداده و با اقدامات فنی و تخصصی توانستند دختر20 ساله ای که اهل یکی از روستاهای شهرستان "جهرم" بود و در آخرین لحظات با فرد مورد نظر در ارتباط تلفنی بوده است را شناسایی و تحت نظر قرار دهند.

معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: فرد دستگیرشده در مواجه با اسناد و مدارک موجود، لب به اعتراف گشود و گفت مدتی قبل با پسری جوان آشنا شدم و به اتفاق هم برای صحبت بر سرموضوعی با هم به اطراف شهرستان "لارستان" سفر کردیم.

وی افزود: دختر جوان در تحقیقات فنی اقرار کرد بر اثر شدت اختلافات با یکدیگر درگیر شدیم و ناگهان به علت عدم کنترل خشم او را درون چاهی که کنارمان بود، انداختم.

محمدی محل وقوع این قتل را بخش جویم از توابع شهرستان لارستان اعلام و اضافه کرد: ماموران پلیس به همراه سایر عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شده و جسد پسر جوان را از چاه مورد نظر خارج کردند.

معاون اجتماعی انتظامی فارس خاطرنشان کرد: جسد متوفی به پزشکی قانونی انتقال یافت و پرونده به همراه متهمه تحویل مراجع قضایی شده است.

ایسنا

منتشر شده در یکشنبه, 05 مرداد 1399 11:45

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت