سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 10 مهر 1399-

نتایج سومین روز از مسابقات فوتبال وکلای ایران

دیده بان هشتم : سومين روز از مسابقات فوتبال وكلاى كشور كه آخرين بازى گروهى تيمهاى شركت كننده در مرحله گروهى و تعيين كننده تيمهاى صعود كننده به مرحله نيمه نهايى است امروز سه شنبه ٢٩ آبان ماه سال ٩٧ و در يك هواى بارانى در چمن طبيعى و با كيفيت ورزشگاه بعثت شيراز برگزار گرديد و سرنوشت تيمهاى صعود كننده مشخص شد.

در اولين ديدار تيمهاى كانون وكلاى تهراى و كانون وكلاى البرز به ديدار هم رفتند كه تيم تهرانى موفق شد با گلهاى پر تعداد و با نتيجه ٥-١ حريف البرزى خود را شكست دهد و صعود خود به مرحله بعد را مسجل نمايد. هر چند براى مشخص شدن سرگروهى خود بايد منتظر ديدار تيمهاى كانون وكلاى فارس (پرشيا) و مركز مشاوران فارس مى ماند . ضمن اينكه تيم البرز با اين شكست عدم راهيابى خود به مرحله بعدى را قطعى نمود.

دومين ديدار از روز سوم مسابقات بين تيمهاى كانون مركز(جوان) و كانون وكلاى مازندران برگزار گرديد. تيم مازندران با توجه به نتايج قبلى خود براى صعود به مرحله بعد صرفاً به يك تساوى نياز داشت و تيم كانون مركز نيز نيازمند پيروزى و يا يك تساوى با اما و اگر هاى بسيار. اين بازى راس ساعت يازده صبح شروع شد و در حالى كه بازى كاملاً پاياپاى در حال جريان بود در دقيقه بيست بازى در اثر خطاى بازيكن تهرانى در درون محوطه جريمه خودى داور نقطه پنالتى را نشان داد و بازيكن مازنى موفق شد توپ را داخل دروازه تيم كانون تهران نمايد. تيم تهرانى با سرعت دادن به بازى موفق شد در دقيقه چهل بازى گل خود را از روى يك ضربه ايسگاهى به ثمر برساند و نيمه اول با همين نتيجه خاتمه يافت. در نيمه دوم با توجه به تاثير گزار بودن نتيجه بازى در صعود هر يك از تيمها به مرحله بعد، بازى كمى به خشونت كشيده شد و داور براى كنترل بازى ناگزير شد تا به چند بازيكن دو تيم كارت زرد نشان دهد. در دقيقه شصت بازى بازيكنان تيم مازندران در يك فرصت پيش آمده از ريباند موفق شدند دومين گل خود را به ثمر برسانند. از اين لحظه تيم تهرانى با چند تعويض و فشار به تيم مازندران فرصتهاى زيادى را براى خود ايجاد كرد كه در دو مرحله شوت بازيكنان تهران پس از برخورد به تير دروازه به نيمه هاى زمين برگشت. اين فشارها بالاخره نتيجه داد و تيم وكلاى تهران موفق شد در دقيقه هفتادو پنج بازى دومين گل خود را به ثمر برساند و بازى را به تساوى بكشد و نتيجه تا پايان بازى تغييرى نكرد. تيم مازندران با اين تساوى صعود خود را قطعى و تيم تهرانى نيز مى بايست منتظر نتيجه بازى تيم فارس(پارس)با كانون بوشهر مى ماند.

سومين بازى به تيمهاى فارس (پارس )و كانون وكلاى بوشهر اختصاص داشت كه نتيجه اين بازى در پايان نود دقيقه سه بر صفر بنفع تيم كانون بوشهر بود. بنابراين با اين نتيجه تكليف تيمهاى صعود كننده به مرحله بعد در گروه دوم مشخص شد كه تيم وكلاى مازندران بعنوان تيم اول و تيم كانون بوشهر دومين صعود كننده به مرحله نيمه نهايى بودند و تيم كانون تهران (جوان ) عليرغم سه تساوى و بدون شكست و تيم كانون فارس نيز با دو تساوى و يك شكست از راهيابى به مرحله بعد باز ماندند.

چارمين ديدار كه شايد حساس ترين ديدار اينروز بود بين تيمهاى فارس (پرشيا)و تيم مركز مشاوران برگزار گرديد كه در پايان تيم كانون فارس موفق شد تيم مركز مشاوران را با نتيجه ٢-١ شكست دهد و بعنوان تيم دوم گروه الف به مرحله بعد صعود كند. تيم كانون مركز نيز با امتياز برابر پنج با تيم فارس بدليل تفاضل گل بهتر بعنوان تيم اول گروه الف به مرحله بعد صعود كرد.
بازيها با يك روز استراحت از روز پنجشنبه از سر گرفته خواهد شد و تيمها در مرحله نيمه نهايى به ديدار هم خواهند رفت . در اولين بازى اين مرحله تيم فوتبال كانون تهران بعنوان تيم اول گروه الف به ديدار تيم بوشهر بعنوان تيم دوم گروه ب خواهد رفت و ديدار دوم نيز بين تيم مازندران تيم اول گروه ب با تيم فارس (پرشيا) برگزار خواهد شد.

تيمهاى برنده در اين مرحله ديدار نهايى و تيمهاى بازنده ديدار رده بندى را برگزار خواهند نمود.

 

سایت حقوقی

 

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

 

سایت حقوقی

منتشر شده در سه شنبه, 29 آبان 1397 20:55

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت