سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 19 تیر 1399-

نتایج مرحله یک چهارم نهایی از دهمين دوره مسابقات فوتسال كانون وكلای دادگستری مركز ( جام استقلال)

سایت حقوقیدیده بان هشتم : در اولین بازی از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات دهمین دوره جام استقلال کانون وکلا امروز دو تیم دادگو و نیکان در برابر هم صف آرایی کردند که در پایان تیم دادگو با برتری ۲ بر ۱ به نیمه نهایی مسابقات راه يافت.
گلهای بازی را آقایان مصطفی دیواندری و محمد علیزاده برای تیم دادگو و امیر سربندانی برای تیم نیکان به ثمر رساندند.
در دومین دیدار این مرحله دو تیم سهند و رسانه در برابر هم قرار گرفتند که در یک بازی نزدیک در نهایت تیم رسانه با برتری ۶ بر ۵ به نیمه نهایی مسابقات راه یافت.
گلهای این بازی را آقایان محمد اسدشیر ۳ گل پوریا خسروی ۲ و شاهین پورمهدی برای تیم رسانه و پرهام اسماعیل زاده ۳ گل ، محمد پیران و رضا گودرزی برای تیم سهند به ثمر رساندند.
سومین دیدار امروز نیز به دو تیم دیده بان هشتم و تيم توانا اختصاص داشت که دو تيم در يك بازى پاياپاى به نتيجه اى بهتر از تساوی یک بر یک دست نيافتند تا سرنوشت این مسابقه در ضربات پنالتی مشخص شود. در ضیافت پنالتی ها این تیم دیده بان هشتم بود که حريف قدرتمند خود را شكست داد و به جمع چهار تيم نهايى اين تورنمنت رسيد.
گل های این بازی را در وقت عادى بازى علی شجاعی برای تیم دیده بان هشتم و داود کاسه گر محمدی برای تیم توانا به ثمر رساندند.
با نتایج کسب شده ، در مرحله نیمه نهایی دو تیم دیده بان هشتم و رسانه در برابر هم قرار خواهند گرفت.
در چهارمین دیدار امروز دو تیم هنرمندان و راستین در برابر هم قرار گرفتند که در يك بازى پرتنش و جنجالى و در حالى سهم هر يك از دو تيم يك اخراجى بود (ايمان امين اكبرى از تيم راستين و مهدى شيرى از تيم هنرمندان )و بازى با نتيجه ٧ بر ٦ بنفع تيم هنرمندان در جريان بود ، محمد رضا مهدوى بازيكن سابق تيم ملى فوتبال ايران و سرمربى فعلى تيم هنرمندان ،در يك تصميم احساسى تيم خود را بيرون كشيد تا اين بازى نيمه تمام بماند كه برابر آيين نامه اجرايى قطعاً نتيجه اين بازى ٦ بر صفر به نفع تيم راستين اعلام خواهد شد.
گلهای این بازی را آقایان سینا سراج ، اسماعیل فدایی ۲ گل ، آرش جوانفکر ، مجید گلمحمدی و بهزاد منصوری برای تیم راستین و مهدی صالحپور ۵ گل ، مهدی شیری ، احمد محمدی برای تیم هنرمندان به ثمر رساندند.
با توجه به نتایج کسب شده تیم های دادگو و راستين در مرحله نیمه نهایی در برابر هم قرار خواهند گرفت.

منتشر شده در جمعه, 05 بهمن 1397 18:54

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت